Różni artyści
Różni artyści: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Różni artyści — trasa koncertowaRóżni artyści — najtańsze biletyRóżni artyści w tym miesiącu
Kiedy gra Różni artyści?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Różni artyści.
Gdzie kupić bilety na Różni artyści?
EventHunt pokazuje terminy Różni artyści i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: "Śpiewaj mi, bo chcę" - Teatr Polska
"Śpiewaj mi, bo chcę” to spektakl Teatru Ludowego inspirowany spotkaniem z Teresą Mirgą - romską pieśniarką i opiekunką tradycji. Twórcy, odwiedzając ją w Czarnej Górze, stykają się z bogactwem romskich melodii i opowieści, co stało się punktem wyjścia do stworzenia przedstawienia pomiędzy dokumentem artystycznym, a muzycznym teatrem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
