Różni artyści
Różni artyści: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Różni artyści — trasa koncertowaRóżni artyści — najtańsze biletyRóżni artyści w tym miesiącu
Kiedy gra Różni artyści?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Różni artyści.
Gdzie kupić bilety na Różni artyści?
EventHunt pokazuje terminy Różni artyści i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Baby, ach te Baby
Koncert "Baby, ach te baby" przeniesie widzów w świat niezapomnianych polskich przebojów! Na scenie rozbrzmiewać będą ikoniczne utwory takich mistrzów jak Alicja Majewska, Irena Santor, Andrzej Zaucha czy Zbigniew Wodecki. Nie zabraknie również światowych hitów z repertuaru takich artystów jak W. Houston, M. Buble czy T. Jones. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
