Kabaret Smile

Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski — najbliższy koncert: Polska Noc Kabaretowa 2026, 23.10.2026, COS Torwar.

Nadchodzące koncerty
4
Najbliższy termin
23.10.2026
Najbliższe miejsce
COS Torwar

Kiedy gra Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski?

Najbliższy koncert Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski to 23.10.2026 w COS Torwar.

Gdzie kupić bilety na Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski?

EventHunt pokazuje terminy Paweł Szwajgier, Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.

Wydarzenie: Kabaret Smile

Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię. Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Więcej wydarzeń


Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Amfiteatr Tysiąclecia
Opole, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:170.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Amfiteatr Tysiąclecia
Opole, Polska
kup bilecik logo
bilety od:170.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Amfiteatr
Ostróda, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:180.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#standup#
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Amfiteatr
Ostróda, Polska
kup bilecik logo
bilety od:180.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Mistrzów Sportu
Włocławek, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:170.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Mistrzów Sportu
Włocławek, Polska
kup bilecik logo
bilety od:170.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Kalisz Arena
Kalisz, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Kalisz Arena
Kalisz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS
Lubin, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS
Lubin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :TAURON Arena Kraków
Kraków, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#standup#
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :TAURON Arena Kraków
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Atlas Arena
Łódź, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:180.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#standup#
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Atlas Arena
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:180.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Globus
Lublin, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#standup#
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Hala Globus
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:190.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :COS Torwar
Warszawa, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:180.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :COS Torwar
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:180.00 zł
Polska Noc KabaretowaPolska Noc Kabaretowa
Polska Noc KabaretowaKabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni i inni
GODZ. :COS Torwar
Warszawa, Polska
#Scena# Kabaret
ale bilet logotype
Ceny biletów
na stronie bileterii
Polska Noc KabaretowaPolska Noc Kabaretowa
#Scena# Kabaret
Polska Noc KabaretowaKabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni i inni
GODZ. :COS Torwar
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Sala Ziemi Poznań Congress Center
Poznań, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:250.00 zł
Polska Noc Kabaretowa 2026Polska Noc Kabaretowa 2026
#kabaret
Polska Noc Kabaretowa 2026Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni
GODZ. :Sala Ziemi Poznań Congress Center
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:250.00 zł
Polska Noc KabaretowaPolska Noc Kabaretowa
Polska Noc KabaretowaKabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni i inni
GODZ. :Sala Ziemi, MTP
Poznań, Polska
#Scena# Kabaret
ale bilet logotype
Ceny biletów
na stronie bileterii
Polska Noc KabaretowaPolska Noc Kabaretowa
#Scena# Kabaret
Polska Noc KabaretowaKabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni i inni
GODZ. :Sala Ziemi, MTP
Poznań, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane