Kuba Jurzyk
Kuba Jurzyk: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Kuba Jurzyk — trasa koncertowaKuba Jurzyk — najtańsze biletyKuba Jurzyk w tym miesiącu
Kiedy gra Kuba Jurzyk?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Kuba Jurzyk.
Gdzie kupić bilety na Kuba Jurzyk?
EventHunt pokazuje terminy Kuba Jurzyk i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Kuba Jurzyk
Wszechstronny i pełen energii wokalista koncertujący w całej Polsce, finalista IV edycji programu X Factor. Wraz z przyjaciółmi tworzy Studio Accantus - znany kanał na Youtube. Aktor głosowy współpracujący m.in. z Disney Polska. Użycza swojego głosu w filmach animowanych. Absolwent wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. Fryderyk Chopina w Warszawie. W czerwcu wydał swój pierwszy singiel zatytułowany "CAŁY ŚWIAT" zapowiadający długo wyczekiwaną płytę artysty. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
