Różni artyści
Różni artyści: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Różni artyści — trasa koncertowaRóżni artyści — najtańsze biletyRóżni artyści w tym miesiącu
Kiedy gra Różni artyści?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Różni artyści.
Gdzie kupić bilety na Różni artyści?
EventHunt pokazuje terminy Różni artyści i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Majowa wiązanka filmowa
Zapraszamy Państwa na emocjonujące wydarzenie muzyczne – wieczór pełen pięknych melodii filmowych i musicalowych, dedykowany wszystkim Paniom, ale i nie tylko. To muzyczne spotkanie będzie symbolicznym przedłużeniem świętowania Dnia Kobiet (8 marca) oraz Dnia Matki (26 maja) – okazją, by podziękować Mamom oraz innym ważnym osobom w naszym życiu za ich obecność, ciepło, codzienną troskę, czy przyjaźń. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
