Zespół kameralny Metanoia String Quartet
Zespół kameralny Metanoia String Quartet — najbliższy koncert: Kraków Golden Concerts, 08.11.2026, Pałac pod Baranami - Główna sala balowa.
- Nadchodzące koncerty
- 2
- Najbliższy termin
- 08.11.2026
- Najbliższe miejsce
- Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Zespół kameralny Metanoia String Quartet — trasa koncertowaZespół kameralny Metanoia String Quartet — najtańsze biletyZespół kameralny Metanoia String Quartet w tym miesiącu
Kiedy gra Zespół kameralny Metanoia String Quartet?
Najbliższy koncert Zespół kameralny Metanoia String Quartet to 08.11.2026 w Pałac pod Baranami - Główna sala balowa.
Gdzie kupić bilety na Zespół kameralny Metanoia String Quartet?
EventHunt pokazuje terminy Zespół kameralny Metanoia String Quartet i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Metanoia String Quartet
Metanoia Kwartet to zespół kameralny stworzony w 2023 roku przez absolwentki Akademii Muzycznej w Krakowie - instrumentalistki o wieloletnim doświadczeniu scenicznym i koncertowym, a także nauczycielki gry na instrumencie. Artystki łączą klasyczne brzmienie instrumentów smyczkowych z nowoczesną wrażliwością interpretacyjną, tworząc eleganckie i dopracowane wykonania. Zespół występuje podczas prestiżowych koncertów, eventów i uroczystości, w których muzyka buduje atmosferę i podkreśla rangę wydarzenia oraz tworzy koncerty dla najmłodszych melomanów chcąc zarażać młode pokolenie swoją pasją do muzyki. Metanoia Kwartet ma na swoim koncie ponad 400 koncertów. Współpracuje m.in. z Kraków Golden Concerts oraz Candlelight Concerts. Zespół wyróżnia się kulturą brzmienia, dbałością o detal i wysoką estetyką wykonania. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Więcej wydarzeń


Metanoia String QuartetZespół kameralny Metanoia String Quartet
GODZ. :Dworek Białoprądnicki
Kraków, Polskabilety od:55.00 zł


Metanoia String QuartetZespół kameralny Metanoia String Quartet
GODZ. :Dworek Białoprądnicki
Kraków, Polskabilety od:55.00 zł


Metanoia String QuartetZespół kameralny Metanoia String Quartet
GODZ. :Dworek Białoprądnicki
Kraków, Polskabilety od:55.00 zł


Metanoia String QuartetZespół kameralny Metanoia String Quartet
GODZ. :Dworek Białoprądnicki
Kraków, Polskabilety od:55.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł


Kraków Golden ConcertsMetanoia String Quartet
GODZ. :Pałac pod Baranami - Główna sala balowa
Kraków, Polskabilety od:65.00 zł

