Grażyna Bułka
Grażyna Bułka: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Grażyna Bułka — trasa koncertowaGrażyna Bułka — najtańsze biletyGrażyna Bułka w tym miesiącu
Kiedy gra Grażyna Bułka?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Grażyna Bułka.
Gdzie kupić bilety na Grażyna Bułka?
EventHunt pokazuje terminy Grażyna Bułka i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Mianujom mie Hanka
Mianujom mie Hanka to przejmujący spektakl o trudnych śląskich losach. W spektaklu poznajemy historię Hanki, leciwej już Ślązaczki, która ze łzą w oku zaczyna swoją opowieść od momentu rozpoczęcia służby w Katowicach u swojej ciotki. Siedząc na widowni czuje się bardziej, że słuchamy opowieści babci, niż aktorki, która gra swoją rolę. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
