Różni artyści
Różni artyści: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Różni artyści — trasa koncertowaRóżni artyści — najtańsze biletyRóżni artyści w tym miesiącu
Kiedy gra Różni artyści?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Różni artyści.
Gdzie kupić bilety na Różni artyści?
EventHunt pokazuje terminy Różni artyści i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Olbrzym Samolub
Spektakl „Olbrzym Samolub” na motywach powieści Oscara Wilde'a “The Selfish Giant” okraszony wzruszającą jak i elektryzującą muzyką przenosi nas w świat baśni osadzonej we współczesnym świecie. Przedstawienie pokazuje, jak w codziennym życiu, często niezauważalnie, działają magiczne momenty, które mogą odmienić naszą codzienność. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
