Ewa Wencel
Ewa Wencel: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Ewa Wencel — trasa koncertowaEwa Wencel — najtańsze biletyEwa Wencel w tym miesiącu
Kiedy gra Ewa Wencel?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Ewa Wencel.
Gdzie kupić bilety na Ewa Wencel?
EventHunt pokazuje terminy Ewa Wencel i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie
Wybitna naukowczyni, uczona wszech czasów, ikona. Maria Skłodowska-Curie - najbardziej znamienita Polka i warszawianka w historii. Dwukrotna laureatka nagrody Nobla zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie BBC History "100 kobiet, które zmieniły świat", a jej biografia jest lekturą w Japonii. Zapraszamy na ciepłą i liryczną lecz niepozbawioną humoru opowieść o kobiecie, która realizując marzenia wpisała się na zawsze w karty historii ludzkości. Skłodowska-Curie jakiej nie znamy ze znakomitą rolą Ewy Wencel. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
