Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz — najbliższy koncert: Sonia Bohosiewicz - Domówka, 24.10.2026, Dom Kultury SOKÓŁ.
- Nadchodzące koncerty
- 1
- Najbliższy termin
- 24.10.2026
- Najbliższe miejsce
- Dom Kultury SOKÓŁ
Sonia Bohosiewicz — trasa koncertowaSonia Bohosiewicz — najtańsze biletySonia Bohosiewicz w tym miesiącu
Kiedy gra Sonia Bohosiewicz?
Najbliższy koncert Sonia Bohosiewicz to 24.10.2026 w Dom Kultury SOKÓŁ.
Gdzie kupić bilety na Sonia Bohosiewicz?
EventHunt pokazuje terminy Sonia Bohosiewicz i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Sonia Bohosiewicz
Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy'emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że... Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz - jakich jeszcze nie znacie... Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Więcej wydarzeń


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Centre Français de Berlin
Berlin, Germanybilety od:199.00 zł


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Centre Français de Berlin
Berlin, Germanybilety od:199.00 zł


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Sängerhalle
Stuttgart, Germanybilety od:199.00 zł


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Sängerhalle
Stuttgart, Germanybilety od:199.00 zł


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Dom Kultury SOKÓŁ
Strzyżów, Polskabilety od:150.00 zł


Sonia Bohosiewicz - DomówkaSonia Bohosiewicz
GODZ. :Dom Kultury SOKÓŁ
Strzyżów, Polskabilety od:150.00 zł

