Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Ewa Kasprzyk — trasa koncertowaEwa Kasprzyk — najtańsze biletyEwa Kasprzyk w tym miesiącu
Kiedy gra Ewa Kasprzyk?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Ewa Kasprzyk.
Gdzie kupić bilety na Ewa Kasprzyk?
EventHunt pokazuje terminy Ewa Kasprzyk i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Sztuka i Sex czyli Peggy Gugenheim
Peggy Guggenheim kochała artystów i seks. Kupowała obrazy, żyła jak chciała, wikłała się w toksyczne związki i relacje. Kolekcjonowała sztukę swoich czasów wtedy gdy ta nie była jeszcze nic warta. Czarna owca rodziny słynnych miliarderów zbierała dzieła sztuki, o których jej wujek Solomon, twórca prestiżowego nowojorskiego muzeum, twierdził że przynosi jedynie wstyd nazwisku Guggenheim. Czas pokazał że to Peggy miała rację i jej kolekcja stała się najważniejszą prywatną kolekcją XX wieku, symbolem wolności i prawa do samostanowienia. W sztuce poznajemy Peggy jako starzejącą się kobietę mieszkającą w swoim Palazzo w Wenecji otoczoną przez wierne pieski, obrazy, służących i gondolierów. To czas rozliczeń i próba odbudowania relacji z córką oraz powstrzymania nieuniknionego rozpadu. Życie przecieka Peggy przez palce i jedynie sztuka daje ukojenie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
