Tamer Nafar
Tamer Nafar: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Tamer Nafar — trasa koncertowaTamer Nafar — najtańsze biletyTamer Nafar w tym miesiącu
Kiedy gra Tamer Nafar?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Tamer Nafar.
Gdzie kupić bilety na Tamer Nafar?
EventHunt pokazuje terminy Tamer Nafar i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Tamer Nafar
Uznawany za ojca arabskiego hip-hopu, Tamer Nafar to raper, aktor, scenarzysta, pisarz i działacz społeczny. Jako Palestyńczyk posiadający obywatelstwo Izraela, biegle władający arabskim, hebrajskim i samodzielnie nauczonym angielskim, Tamer stał się jednym z najbardziej wyrazistych palestyńskich głosów w Izraelu, wykorzystując sztukę i słowo pisane, by ukazywać rzeczywistość Palestyńczyków w regionie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
