Różni artyści
Różni artyści: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Różni artyści — trasa koncertowaRóżni artyści — najtańsze biletyRóżni artyści w tym miesiącu
Kiedy gra Różni artyści?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Różni artyści.
Gdzie kupić bilety na Różni artyści?
EventHunt pokazuje terminy Różni artyści i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Wyspa dźwięków
W podróż na magiczną "Wyspę dźwięków" zabierze nas orkiestra Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara, która wykona dwa dzieła Felixa Mendelssohna-Bartholdy'ego: Uwerturę "Die Hebriden" op. 26 oraz Koncert skrzypcowy e-moll op. 64, a także młodzieńczą kompozycję Georgesa Bizeta: I Symfonię C-dur. Uwertura koncertowa h-moll "Die Hebriden" nawiązuje bezpośrednio do tematu wyspy, a konkretnie wyspy Staffa wchodzącej w skład szkockiego archipelagu Hebrydy, którą Mendelssohn zainspirował się podczas swojej podróży w 1829 r.. Z kolei Koncert skrzypcowy e-moll jest wynikiem odwiedzin kompozytora w Soden koło Frankfurtu, gdzie w 1844 r. spędzał wakacje wraz ze swoją rodziną - zapragnął wówczas napisać utwór dla koncertmistrza orkiestry Gewandhausu Ferdinanda Davida. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
