Zespół Zazula
Zespół Zazula: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Zespół Zazula — trasa koncertowaZespół Zazula — najtańsze biletyZespół Zazula w tym miesiącu
Kiedy gra Zespół Zazula?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Zespół Zazula.
Gdzie kupić bilety na Zespół Zazula?
EventHunt pokazuje terminy Zespół Zazula i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Zazula
Zazula to polsko-ukraiński zespół specjalizujący się w technice śpiewu białego, którą łączy z elementami współczesnych gatunków rozrywkowych, takich jak rock, funk czy muzyka elektroniczna. W swojej twórczości sięga do korzeni muzyki ludowej krajów słowiańskich, w szczególności czerpiąc ze wspólnoty polskiego i ukraińskiego dziedzictwa kulturowego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
