Congress Centre
Praga, Congress Centre, Praga
łódzkie
łódzkie
Congress Centre: sala koncertowa w Praga, Congress Centre, Praga. Nie ma teraz ogłoszonych koncertów.
- Miasto
- Praga, Congress Centre, Praga
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
Kalendarz koncertów: Congress CentreCongress Centre w weekendTanie bilety: Congress Centre
Jakie koncerty są w Congress Centre?
Nie ma teraz koncertów w Congress Centre.
Gdzie jest Congress Centre?
Congress Centre jest w Praga, Congress Centre, Praga, łódzkie.
Nadchodzące koncerty


Stanisław SłowińskiStanisław Słowiński
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:169.00 zł


Stanisław SłowińskiStanisław Słowiński
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:169.00 zł


Czy pamiętasz? - koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi GrechucieArtyści Piwnicy Pod Baranami
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:100.00 zł


Czy pamiętasz? - koncert dedykowany Ewie Demarczyk i Markowi GrechucieArtyści Piwnicy Pod Baranami
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:100.00 zł


PikantniBarbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik, Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:79.00 zł


PikantniBarbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik, Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:79.00 zł


10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:125.00 zł


10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:125.00 zł


Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:99.00 zł


Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:99.00 zł


Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:99.00 zł


Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:99.00 zł


Pop Opera - od Opery do MusicaluKrzysztof Knapczyk wraz z solistami Teatrów Muzycznych i Operowych oraz Krzysztof Jaros
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:68.00 zł


Pop Opera - od Opery do MusicaluKrzysztof Knapczyk wraz z solistami Teatrów Muzycznych i Operowych oraz Krzysztof Jaros
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:68.00 zł


Koncert Królewski - Majestat KlasykiRoyal Symphony Ensemble, Maestri di Corte, Krzysztof Knapczyk i inni
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:139.00 zł


Koncert Królewski - Majestat KlasykiRoyal Symphony Ensemble, Maestri di Corte, Krzysztof Knapczyk i inni
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:139.00 zł


Koncert Królewski - Majestat KlasykiRoyal Symphony Ensemble, Maestri di Corte, Krzysztof Knapczyk i inni
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:69.00 zł


Koncert Królewski - Majestat KlasykiRoyal Symphony Ensemble, Maestri di Corte, Krzysztof Knapczyk i inni
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:69.00 zł


Pop Opera - od Opery do MusicaluKrzysztof Knapczyk wraz z solistami Teatrów Muzycznych i Operowych oraz Krzysztof Jaros
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:89.00 zł


Pop Opera - od Opery do MusicaluKrzysztof Knapczyk wraz z solistami Teatrów Muzycznych i Operowych oraz Krzysztof Jaros
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polskabilety od:89.00 zł


Słoneczni ChłopcyArtur Barciś, Cezary Żak, Martyna Krzysztofik, Fabian Kocięcki, Marcin Hycnar
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:199.00 zł


Słoneczni ChłopcyArtur Barciś, Cezary Żak, Martyna Krzysztofik, Fabian Kocięcki, Marcin Hycnar
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:199.00 zł


Słoneczni ChłopcyArtur Barciś, Cezary Żak, Martyna Krzysztofik, Fabian Kocięcki, Marcin Hycnar
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:199.00 zł


Słoneczni ChłopcyArtur Barciś, Cezary Żak, Martyna Krzysztofik, Fabian Kocięcki, Marcin Hycnar
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre - sala teatralna
Kraków, Polskabilety od:199.00 zł
