Roman Kostelecki
Roman Kostelecki
#standup
ArtyściRoman Kostelecki

Roman Kostelecki

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Roman Kostelecki — 07.11.2026, Hotel Campanile Lublin, Lublin. Bilety: 50 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
07.11.2026
Miejsce
Hotel Campanile Lublin, Lublin
Cena
50 PLN
Wykonawca
Roman Kostelecki

Kiedy jest Roman Kostelecki?

Roman Kostelecki jest w terminie 07.11.2026.

Gdzie odbywa się Roman Kostelecki?

Miejsce: Hotel Campanile Lublin, Lublin.

Ile kosztuje bilet na Roman Kostelecki?

Cena zaczyna się od: 50 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

"Ognisko" stand-up comedyRoman Kostelecki
GODZ. :Hotel Campanile Lublin
Lublin, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
"Ognisko" stand-up comedyRoman Kostelecki
GODZ. :Hotel Campanile Lublin
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
#standup

Kochani, po 6 latach tworzenia komedii wybieram się w swoją pierwszą solową trasę, a więc zapraszam was na "Ognisko" - wieczór, gdzie jest ciepło, szczerze i zabawnie. Siadamy blisko, gadamy jak ludzie i śmiejemy się z życia. Pozdrawiam serdecznie - Roman Kostelecki.

Roman Kostelecki to komik o charakterystycznym, nieco egzotycznym wschodnim stylu, który z wyjątkową lekkością łączy humor, szczerość i autoironię. W ciągu zaledwie sześciu lat na scenie zdążył pojawić się m.in. w trzech sezonach Comedy Central, na Poland Rock Festival, w pierwszym sezonie "Debiutów" oraz na Wielkiej Trasie Stand-up Polska. Warto również wspomnieć o wspólnym projekcie "Nietykalni" tworzonym z Kubą Rafalskim. Na wydarzeniu wystąpi również support.

* materiał powstawał w trasie Kryzys Wieku Każdego, część rzeczy będzie się powtarzać.
* zakaz nagrywania występu.
* osoby zakłócające przebieg wydarzenia mogą zostać poproszone o opuszczenie sali - bez zwrotu kosztów biletu.

* bilet można okazać w wersji cyfrowej - szkoda drzewek.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Roman Kostelecki

Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Zmiana Klimatu
Białystok, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Zmiana Klimatu
Białystok, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Applause Restaurant & Bar
Kielce, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Applause Restaurant & Bar
Kielce, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :MY pod sceną
Poznań, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :MY pod sceną
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Klub NRD
Toruń, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Klub NRD
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Pub Pan-Da
Legnica, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Pub Pan-Da
Legnica, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :JazzKino
Zielona Góra, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :JazzKino
Zielona Góra, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Campanile Łódź
Łódź, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Campanile Łódź
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Hotel Campanile Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :Hotel Campanile Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :BeerStation
Warszawa, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:25.00 zł
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
#standup
Roman KosteleckiRoman Kostelecki
GODZ. :BeerStation
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:25.00 zł
Roman Kostelecki Stand-upRoman Kostelecki Stand-up
Roman Kostelecki Stand-upRoman Kostelecki
GODZ. :Czarny Krawat Pub & Music Club
Siedlce, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Roman Kostelecki Stand-upRoman Kostelecki Stand-up
#standup
Roman Kostelecki Stand-upRoman Kostelecki
GODZ. :Czarny Krawat Pub & Music Club
Siedlce, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł

Inne wydarzenia - Lublin

Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
#standup
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
#standup
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:75.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
#teatr# komedia
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
#teatr# komedia
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyWymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyNatalia Kukulska, Alicja Szemplińska, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Kasia Moś i inni.
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyWymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy
#muzyka# pop
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyNatalia Kukulska, Alicja Szemplińska, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Kasia Moś i inni.
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Kollektiv TurmstrasseKollektiv Turmstrasse
Kollektiv TurmstrasseNico Plagemann
GODZ. :Lubelskie Zakłady Tytoniowe
Lublin, Polska
#muzyka# dance
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Kollektiv TurmstrasseKollektiv Turmstrasse
#muzyka# dance
Kollektiv TurmstrasseNico Plagemann
GODZ. :Lubelskie Zakłady Tytoniowe
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
Przygoda z ogrodnikiemPrzygoda z ogrodnikiem
Przygoda z ogrodnikiemAnna Mucha, Katarzyna Cichopek/Magdalena Smalara, Anna Korcz, Michał Sitarski, Bogdan Kalus i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Przygoda z ogrodnikiemPrzygoda z ogrodnikiem
#teatr# komedia
Przygoda z ogrodnikiemAnna Mucha, Katarzyna Cichopek/Magdalena Smalara, Anna Korcz, Michał Sitarski, Bogdan Kalus i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Lublin, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
#inne
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Opera Lubelska
Lublin, Polska
#inne
kup bilecik logotype
Wyprzedane
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
#inne
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Opera Lubelska
Lublin, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Stand-up: Kuba RafalskiStand-up: Kuba Rafalski
Stand-up: Kuba RafalskiKuba Rafalski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:69.00 zł
Stand-up: Kuba RafalskiStand-up: Kuba Rafalski
#standup
Stand-up: Kuba RafalskiKuba Rafalski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:69.00 zł