Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!
#teatr
#widowisko
ArtyściRóżni artyści

Danse, danse Paris!

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Danse, danse Paris! — 28.11.2026, Event Arena, Szczecin. Bilety: 129 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
28.11.2026
Miejsce
Event Arena, Szczecin
Cena
129 PLN
Wykonawca
Różni artyści

Kiedy jest Danse, danse Paris!?

Danse, danse Paris! jest w terminie 28.11.2026.

Gdzie odbywa się Danse, danse Paris!?

Miejsce: Event Arena, Szczecin.

Ile kosztuje bilet na Danse, danse Paris!?

Cena zaczyna się od: 129 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Danse, danse Paris - Show inspirowane Moulin RougeRóżni artyści
GODZ. :Event Arena
Szczecin, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:129.00 zł
Danse, danse Paris - Show inspirowane Moulin RougeRóżni artyści
GODZ. :Event Arena
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:129.00 zł
#teatr
#widowisko

Danse, Danse Paris! Poczuj magię paryskiej nocy w Twoim mieście!

Światła przygasają. Kurtyna unosi się powoli. W powietrzu czuć zapach perfum, tajemnicy i artystycznej wolności. Tak zaczyna się wieczór, który przenosi widzów prosto do serca Paryża - miasta namiętności, sztuki i niepowtarzalnego klimatu kabaretu. Po raz pierwszy w trasie koncertowej - spektakl "Danse, Danse Paris!" inspirowany legendarną atmosferą Moulin Rouge, rewią, burleską i energetycznym kankanem. To widowisko muzyczno-taneczne, które łączy spektakularną oprawę wizualną z poruszającą historią i wybitnymi interpretacjami wokalnymi.

Akcja rozgrywa się w artystycznym świecie francuskiej bohemy - pełnym marzeń, miłości, uniesień i dramatów. Na scenie zobaczymy zjawiskową Danutę Bańczyk - wokalistkę o magnetycznej barwie głosu i scenicznej charyzmie (występ wyłącznie w Warszawie). W pozostałych miastach w tej roli wystąpi Julia Kozłowska, wnosząc do spektaklu własną wrażliwość i wyjątkową interpretację tej niezwykłej opowieści. Towarzyszyć im będzie Dawid Bawor - charyzmatyczny showman, który z lekkością i elegancją poprowadzi widzów przez ten pełen emocji wieczór. Całość spaja narrator - Jan de Cracovien - tworząc opowieść, która wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. Towarzyszący artystom zespół tancerek zachwyca precyzją ruchu, zmysłowością i sceniczną energią. Kostiumy olśniewają przepychem, piórami i błyskiem, a choreografie łączą klasykę paryskiej rewii z nowoczesnym wyrazem scenicznym. To spektakl dopracowany w każdym detalu - od światła, przez scenografię, aż po dramaturgię.

W repertuarze znalazły się utwory, które rozpalają emocje i budzą wspomnienia: poruszające "Belle" z musicalu Notre Dame de Paris, namiętne "Roxanne" z Moulin Rouge, romantyczne "Mon amour" Slimane'a oraz wiele innych kompozycji, które idealnie wpisują się w klimat pełnej pasji francuskiej nocy. "Danse, Danse Paris!" to propozycja dla dorosłych widzów, którzy pragną czegoś więcej niż zwykłego koncertu. To wieczór zmysłowy, elegancki i wyrafinowany - idealny na randkę, rocznicę, wyjątkowe wyjście z przyjaciółmi lub prezent dla kogoś, kto kocha sztukę i piękno. To odskocznia od codzienności, podróż do świata, w którym liczą się emocje, estetyka i niezapomniane chwile.

Kameralność paryskiego kabaretu spotyka się tu z rozmachem scenicznego show. Intymność spojrzeń miesza się z eksplozją energii tańca. Subtelność przechodzi w ogień pasji. To spektakl, który pobudza zmysły, wzrusza i zachwyca - pozostawiając w sercu nutę francuskiej nostalgii. Pozwól sobie na wieczór w rytmie Paryża! Daj się porwać muzyce, tańcu i historii, która rozgrywa się tuż przed Twoimi oczami. Danse, Danse Paris! - tej nocy wszystko może się wydarzyć...

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Danse, danse Paris!

Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Aula ANS Konin
Konin, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:139.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Aula ANS Konin
Konin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:139.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :ZEN.COM EXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:129.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :ZEN.COM EXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:129.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Słupski Inkubator Technologiczny - AULA
Słupsk, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Słupski Inkubator Technologiczny - AULA
Słupsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Kijów Centrum
Kraków, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:129.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Kijów Centrum
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:129.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej
Łódź, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:139.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:139.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Kino Wisła
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Sala Koncertowa Radia Wrocław
Wrocław, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Danse, danse Paris!Danse, danse Paris!
#teatr# widowisko
Danse, danse Paris!Różni artyści
GODZ. :Sala Koncertowa Radia Wrocław
Wrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł

Inne wydarzenia - Szczecin

MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Teatr Współczesny
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
#teatr# komedia
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Teatr Współczesny
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Teatr Współczesny
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
#teatr# komedia
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Teatr Współczesny
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Stand-up: Bartek StrusińskiStand-up: Bartek Strusiński
Stand-up: Bartek StrusińskiBartek Strusiński
GODZ. :Cafe Hormon
Szczecin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Stand-up: Bartek StrusińskiStand-up: Bartek Strusiński
#standup
Stand-up: Bartek StrusińskiBartek Strusiński
GODZ. :Cafe Hormon
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiPodróż Poślubna, czyli wakacje z promocji
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiPodróż Poślubna, czyli wakacje z promocji
#teatr# komedia
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiPodróż Poślubna, czyli wakacje z promocji
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiPodróż Poślubna, czyli wakacje z promocji
#teatr# komedia
Podróż Poślubna, czyli wakacje z promocjiKatarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska/Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Anna Iberszer
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
DOM WARIATÓW - spektakl komediowyDOM WARIATÓW - spektakl komediowy
DOM WARIATÓW - spektakl komediowySylwia Ogryzek, Julia Ostaszewska, Michał Delik, Anna Górna, Adam Walkiewicz
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
DOM WARIATÓW - spektakl komediowyDOM WARIATÓW - spektakl komediowy
#teatr# komedia
DOM WARIATÓW - spektakl komediowySylwia Ogryzek, Julia Ostaszewska, Michał Delik, Anna Górna, Adam Walkiewicz
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy DemarczykList do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk
List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy DemarczykPatrycja Ziniewicz, Dominik Kisiel
GODZ. :Willa Lentza
Szczecin, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy DemarczykList do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk
#muzyka# powazna
List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy DemarczykPatrycja Ziniewicz, Dominik Kisiel
GODZ. :Willa Lentza
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
DOM WARIATÓW - spektakl komediowyDOM WARIATÓW - spektakl komediowy
DOM WARIATÓW - spektakl komediowySylwia Ogryzek, Julia Ostaszewska, Michał Delik, Anna Górna, Adam Walkiewicz
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
DOM WARIATÓW - spektakl komediowyDOM WARIATÓW - spektakl komediowy
#teatr# komedia
DOM WARIATÓW - spektakl komediowySylwia Ogryzek, Julia Ostaszewska, Michał Delik, Anna Górna, Adam Walkiewicz
GODZ. :NOWA DEKADENCJA Szczecińskie Centrum Kultury - Scena Dekadencja
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Master ConcertMaster Concert
Master ConcertRóżni artyści
GODZ. :Szczecińskie Centrum Chrześcijańskie
Szczecin, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Master ConcertMaster Concert
#muzyka# powazna
Master ConcertRóżni artyści
GODZ. :Szczecińskie Centrum Chrześcijańskie
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
Stand-up: Kuba WuStand-up: Kuba Wu
Stand-up: Kuba WuKuba Wu
GODZ. :Cafe Hormon
Szczecin, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Stand-up: Kuba WuStand-up: Kuba Wu
#standup#
Stand-up: Kuba WuKuba Wu
GODZ. :Cafe Hormon
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł