Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka
#pop
ArtyściAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz — 04.10.2026, Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk. Bilety: 169 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
04.10.2026
Miejsce
Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
Cena
169 PLN
Wykonawca
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz

Kiedy jest Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz?

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz jest w terminie 04.10.2026.

Gdzie odbywa się Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz?

Miejsce: Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk.

Ile kosztuje bilet na Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz?

Cena zaczyna się od: 169 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Jubileusz 50 latAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Polska Filharmonia Bałtycka
Gdańsk, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Jubileusz 50 latAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Polska Filharmonia Bałtycka
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
#muzyka
#pop

Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz z Warsaw String Quartet - "Jubileusz".


Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz świętują 50-lecie artystycznej współpracy - jubileusz niepowtarzalny, jak ich muzyka. Z tej okazji wyruszają w wyjątkową trasę koncertową, podczas której usłyszymy największe przeboje - m.in. Być kobietą, Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli - a także utwory, które mogą zaskoczyć publiczność. Na scenie towarzyszyć im będzie Warsaw String Quartet - zespół, który od lat współtworzy z nimi wyjątkowy, kameralny klimat koncertów, dodając utworom głębi i elegancji. Koncert jest spotkaniem z muzyką elegancką, nostalgiczną, ale i pełną energii oraz humoru - tak charakterystyczną dla duetu Majewska-Korcz.


Publiczność może liczyć na wyjątkową atmosferę, opowieści zza kulis i subtelną dawkę wzruszeń. Artystka, znana z mistrzowskich interpretacji tekstów Wojciecha Młynarskiego, zabierze słuchaczy w sentymentalną podróż przez pół wieku swojej kariery. Nie zabraknie refleksji, uśmiechu i wdzięczności dla wiernych słuchaczy. To wieczór z klasą, który zostaje w pamięci na długo! Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Oświęcimskie Centrum Kultury
Oświęcim, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Oświęcimskie Centrum Kultury
Oświęcim, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:189.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:189.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:229.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:229.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr im. Aleksandra Sewruka
Elbląg, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr im. Aleksandra Sewruka
Elbląg, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Centrum Kultury Teatr
Grudziądz, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:229.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Centrum Kultury Teatr
Grudziądz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:229.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:209.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:209.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Filharmonia Częstochowska
Częstochowa, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Filharmonia Częstochowska
Częstochowa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :ZEN.COM EXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:129.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :ZEN.COM EXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Jasionka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:129.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:199.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :ICE KRAKÓW Congress Centre
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:199.00 zł

Inne wydarzenia - Gdańsk

I like Chopin - kameralny koncert przy świecachI like Chopin - kameralny koncert przy świecach
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachRóżni artyści
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachI like Chopin - kameralny koncert przy świecach
#muzyka# powazna
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachRóżni artyści
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejChopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki Mariackiej
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejRóżni występujący
GODZ. :Sala pod Bazyliką Mariacką
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejChopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki Mariackiej
#muzyka# powazna
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejRóżni występujący
GODZ. :Sala pod Bazyliką Mariacką
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
I like Queen - Piano ShowI like Queen - Piano Show
I like Queen - Piano ShowMaciej Łobos, Phillip Keveren
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
I like Queen - Piano ShowI like Queen - Piano Show
#muzyka# powazna
I like Queen - Piano ShowMaciej Łobos, Phillip Keveren
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Chopin & Friends Concert By Candle GlowChopin & Friends Concert By Candle Glow
Chopin & Friends Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Kościół św. Katarzyny
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Chopin & Friends Concert By Candle GlowChopin & Friends Concert By Candle Glow
#muzyka# powazna
Chopin & Friends Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Kościół św. Katarzyny
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
EPICkie Warsztaty ImprowizacyjneEPICkie Warsztaty Improwizacyjne
EPICkie Warsztaty ImprowizacyjneJaśmina Dzas Kotlarek
GODZ. :Viva Kolor
Gdańsk, Polska
#impro
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
EPICkie Warsztaty ImprowizacyjneEPICkie Warsztaty Improwizacyjne
#impro
EPICkie Warsztaty ImprowizacyjneJaśmina Dzas Kotlarek
GODZ. :Viva Kolor
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Pub QuizPub Quiz
Pub QuizKarolina Nowakowska, Anna Oberc, Aldona Orman, Katarzyna Trzcińska, Olga Flora Nowicka i inni
GODZ. :Montownia
Gdańsk, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:30.00 zł
Pub QuizPub Quiz
#teatr# komedia
Pub QuizKarolina Nowakowska, Anna Oberc, Aldona Orman, Katarzyna Trzcińska, Olga Flora Nowicka i inni
GODZ. :Montownia
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:30.00 zł
Ludovico Einaudi MusicLudovico Einaudi Music
Ludovico Einaudi MusicAlexandr Stary
GODZ. :Filharmonia Bałtycka - Sala Kameralna
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Ludovico Einaudi MusicLudovico Einaudi Music
#muzyka# powazna
Ludovico Einaudi MusicAlexandr Stary
GODZ. :Filharmonia Bałtycka - Sala Kameralna
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachI like Chopin - kameralny koncert przy świecach
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachRóżni artyści
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachI like Chopin - kameralny koncert przy świecach
#muzyka# powazna
I like Chopin - kameralny koncert przy świecachRóżni artyści
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejChopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki Mariackiej
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejRóżni występujący
GODZ. :Sala pod Bazyliką Mariacką
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejChopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki Mariackiej
#muzyka# powazna
Chopin Old Town Gdańsk - piwnica Bazyliki MariackiejRóżni występujący
GODZ. :Sala pod Bazyliką Mariacką
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
I like Queen - Piano ShowI like Queen - Piano Show
I like Queen - Piano ShowMaciej Łobos, Phillip Keveren
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
I like Queen - Piano ShowI like Queen - Piano Show
#muzyka# powazna
I like Queen - Piano ShowMaciej Łobos, Phillip Keveren
GODZ. :I like Chopin
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł