Kabaret Ani Mru-Mru
Kabaret Ani Mru-Mru
#kabaret
ArtyściMichał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek

Kabaret Ani Mru-Mru

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Kabaret Ani Mru-Mru — 24.10.2026, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz, Sława. Bilety: 130 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
24.10.2026
Miejsce
Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz, Sława
Cena
130 PLN
Wykonawca
Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek

Kiedy jest Kabaret Ani Mru-Mru?

Kabaret Ani Mru-Mru jest w terminie 24.10.2026.

Gdzie odbywa się Kabaret Ani Mru-Mru?

Miejsce: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz, Sława.

Ile kosztuje bilet na Kabaret Ani Mru-Mru?

Cena zaczyna się od: 130 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"Michał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
#kabaret

Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Kabaret Ani Mru-Mru

BRAK WYDARZEŃ


Inne wydarzenia - Sława

Żona do adopcjiŻona do adopcji
Żona do adopcjiAlżbieta Lenska, Magdalena Wróbel, Olga Borys, Katarzyna Kołeczek, Tomasz Piątkowski, Marek Pituch
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Żona do adopcjiŻona do adopcji
#teatr# komedia
Żona do adopcjiAlżbieta Lenska, Magdalena Wróbel, Olga Borys, Katarzyna Kołeczek, Tomasz Piątkowski, Marek Pituch
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Seks dla opornychSeks dla opornych
Seks dla opornychHanna Piotrowska, Krzysztof Kluzik
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Seks dla opornychSeks dla opornych
#teatr# komedia
Seks dla opornychHanna Piotrowska, Krzysztof Kluzik
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Hubert SzczęsnyHubert Szczęsny
Hubert SzczęsnyHubert Szczęsny
GODZ. :Hotel Marina Sława - Stara Tawerna
Sława, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:55.00 zł
Hubert SzczęsnyHubert Szczęsny
#muzyka# pop
Hubert SzczęsnyHubert Szczęsny
GODZ. :Hotel Marina Sława - Stara Tawerna
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:55.00 zł
Szlagierowy Zawrót GłowySzlagierowy Zawrót Głowy
Szlagierowy Zawrót GłowyMirosław Szołtysek, Marsa Alam
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Szlagierowy Zawrót GłowySzlagierowy Zawrót Głowy
#muzyka# pop
Szlagierowy Zawrót GłowyMirosław Szołtysek, Marsa Alam
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Kabaret Ani Mru-MruKabaret Ani Mru-Mru
Kabaret Ani Mru-MruMichał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Kabaret Ani Mru-MruKabaret Ani Mru-Mru
#kabaret
Kabaret Ani Mru-MruMichał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Kabaret Ani Mru-MruKabaret Ani Mru-Mru
Kabaret Ani Mru-MruMichał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Kabaret Ani Mru-MruKabaret Ani Mru-Mru
#kabaret
Kabaret Ani Mru-MruMichał Wójcik, Marcin Wójcik, Waldemar Wilkołek
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Zdolne do wszystkiegoZdolne do wszystkiego
Zdolne do wszystkiegoPaulina Zwierz, Kamil Wodka, Agnieszka Wielgosz, MAja Wachowska
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zdolne do wszystkiegoZdolne do wszystkiego
#teatr# komedia
Zdolne do wszystkiegoPaulina Zwierz, Kamil Wodka, Agnieszka Wielgosz, MAja Wachowska
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Paweł ChałupkaPaweł Chałupka
Paweł ChałupkaPaweł Chałupka
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Paweł ChałupkaPaweł Chałupka
#standup
Paweł ChałupkaPaweł Chałupka
GODZ. :Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - Kino Żeglarz
Sława, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł