Noworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka
#powazna
ArtyściOrkiestra "Le Figaro"

Noworoczny Karnawał Wiedeński

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Noworoczny Karnawał Wiedeński — 23.01.2027, Koneckie Centrum Kultury, Końskie. Bilety: 159 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
23.01.2027
Miejsce
Koneckie Centrum Kultury, Końskie
Cena
159 PLN
Wykonawca
Orkiestra "Le Figaro"

Kiedy jest Noworoczny Karnawał Wiedeński?

Noworoczny Karnawał Wiedeński jest w terminie 23.01.2027.

Gdzie odbywa się Noworoczny Karnawał Wiedeński?

Miejsce: Koneckie Centrum Kultury, Końskie.

Ile kosztuje bilet na Noworoczny Karnawał Wiedeński?

Cena zaczyna się od: 159 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

KARNAWAŁOWA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWAOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
KARNAWAŁOWA GALA OPERETKOWO-MUSICALOWAOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
#muzyka
#powazna

Noworoczny Karnawał Wiedeński - Karnawałowa Gala Operetkowo-Musicalowa.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór pełen muzyki, tańca i niezapomnianych emocji! "Noworoczny Karnawał Wiedeński" to niezwykła gala operetkowo-musicalowa, która przeniesie publiczność do świata wiedeńskich bali, eleganckich salonów i największych przebojów scen muzycznych.

Na scenie wystąpi znakomita Orkiestra "Le Figaro", wybitni soliści, artyści musicalowi oraz tancerze, którzy wspólnie stworzą widowisko pełne blasku, pasji i karnawałowej energii. W programie znajdą się najpiękniejsze arie operetkowe, ponadczasowe walce Johanna Straussa, porywające melodie musicalowe oraz światowe przeboje, które od lat zachwycają melomanów na całym świecie.
To koncert, podczas którego romantyczne walce przeplatają się z dynamicznymi rytmami, a elegancja wiedeńskiej tradycji spotyka się z nowoczesną oprawą sceniczną. Bogate kostiumy, efektowna choreografia, humor i doskonała muzyka sprawią, że publiczność poczuje atmosferę prawdziwego karnawałowego święta.

"Noworoczny Karnawał Wiedeński" to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wyjątkowych głosów i artystycznych emocji na najwyższym poziomie. Pozwólcie się porwać magii wiedeńskich salonów i rozpocznijcie nowy rok w atmosferze radości, elegancji i muzycznej doskonałości. Przeżyjcie z nami niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i karnawałowego blasku!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Noworoczny Karnawał Wiedeński

Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Teatr Zdrojowy
Szczawno-Zdrój, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Teatr Zdrojowy
Szczawno-Zdrój, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Żniński Dom Kultury
Żnin, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Żniński Dom Kultury
Żnin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Kalisz, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Kalisz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Collegium Polonicum UAM
Słubice, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Collegium Polonicum UAM
Słubice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Kino Teatr Apollo
Poznań, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Kino Teatr Apollo
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Filharmonia Zielonogórska
Zielona Góra, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Filharmonia Zielonogórska
Zielona Góra, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Pruszków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa
Pruszków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Sala Widowiskowa Podlasie
Siedlce, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Noworoczny Karnawał WiedeńskiNoworoczny Karnawał Wiedeński
#muzyka# powazna
Noworoczny Karnawał WiedeńskiOrkiestra "Le Figaro"
GODZ. :Sala Widowiskowa Podlasie
Siedlce, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł

Inne wydarzenia - Końskie

Zbychu GrabowskiZbychu Grabowski
Zbychu GrabowskiZbychu Grabowski
GODZ. :Aula I LO im. KEN w Końskich
Końskie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:45.00 zł
Zbychu GrabowskiZbychu Grabowski
#standup
Zbychu GrabowskiZbychu Grabowski
GODZ. :Aula I LO im. KEN w Końskich
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:45.00 zł
KłamstwoKłamstwo
KłamstwoKatarzyna Skrzynecka, Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat, Adriana Kalska i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
KłamstwoKłamstwo
#teatr# komedia
KłamstwoKatarzyna Skrzynecka, Milena Suszyńska, Sambor Czarnota, Wojciech Malajkat, Adriana Kalska i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachMuzyka Filmowa Przy Świecach
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachRóżni wykonawcy
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:109.00 zł
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachMuzyka Filmowa Przy Świecach
#muzyka# powazna
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachRóżni wykonawcy
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:109.00 zł
Zdolne do wszystkiegoZdolne do wszystkiego
Zdolne do wszystkiegoPaulina Zwierz, Kamil Wodka, Agnieszka Wielgosz, MAja Wachowska
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zdolne do wszystkiegoZdolne do wszystkiego
#teatr# komedia
Zdolne do wszystkiegoPaulina Zwierz, Kamil Wodka, Agnieszka Wielgosz, MAja Wachowska
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
#teatr# komedia
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAMAYDAY 3 - BIGAMISTKA
#teatr# komedia
MAYDAY 3 - BIGAMISTKAJoanna Brodzik/Katarzyna Maciąg, Edyta Herbuś/Anna Gzyra, Michał Koterski/Dawid Czupryński i inni
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Daniel Olbrychski - One Man ShowDaniel Olbrychski - One Man Show
Daniel Olbrychski - One Man ShowDaniel Olbrychski
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Daniel Olbrychski - One Man ShowDaniel Olbrychski - One Man Show
#standup
Daniel Olbrychski - One Man ShowDaniel Olbrychski
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:155.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:155.00 zł
Edyta GeppertEdyta Geppert
Edyta GeppertEdyta Geppert
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Edyta GeppertEdyta Geppert
#muzyka# pop
Edyta GeppertEdyta Geppert
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Serca na odwykuSerca na odwyku
Serca na odwykuCezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Serca na odwykuSerca na odwyku
#teatr# komedia
Serca na odwykuCezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
GODZ. :Koneckie Centrum Kultury
Końskie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł