The Legacy
The Legacy
#muzyka
#pop
ArtyściJasiek Popławski, Bartek Sadura, Kuba Kaczmarek, Piotr Szpalik, Tomek Targosz

The Legacy

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

The Legacy — 02.10.2026, Kombinat Kultury (dawny Dom Muz), Toruń. Bilety: 69 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
02.10.2026
Miejsce
Kombinat Kultury (dawny Dom Muz), Toruń
Cena
69 PLN
Wykonawca
Jasiek Popławski, Bartek Sadura, Kuba Kaczmarek, Piotr Szpalik, Tomek Targosz

Kiedy jest The Legacy?

The Legacy jest w terminie 02.10.2026.

Gdzie odbywa się The Legacy?

Miejsce: Kombinat Kultury (dawny Dom Muz), Toruń.

Ile kosztuje bilet na The Legacy?

Cena zaczyna się od: 69 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

KILLERS CAN WAIT TOUR 2026 PART IIJasiek Popławski, Bartek Sadura, Kuba Kaczmarek, Piotr Szpalik, Tomek Targosz
GODZ. :Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
Toruń, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:69.00 zł
KILLERS CAN WAIT TOUR 2026 PART IIJasiek Popławski, Bartek Sadura, Kuba Kaczmarek, Piotr Szpalik, Tomek Targosz
GODZ. :Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:69.00 zł
#muzyka
#pop

The Legacy - tribute to Iron Maiden | KILLERS CAN WAIT TOUR 2026 PART II


The Legacy - tribute to Iron Maiden - kontynuuje wyjątkową trasę koncertową, która obejmie kolejnych 10 miast w całej Polsce. To nie jest zwykła seria koncertów - razem uczcimy 40. rocznicę wydania legendarnego albumu Somewhere in Time zespołu Iron Maiden.


Terminy i miasta trasy:
- 18.08 Siemiatycze - Rock & Blues Festival
- 11.09 Poznań - 2Progi
- 18.09 Lublin - Zgrzyt
- 19.09 Łódź - Browar Warkot
- 20.09 Gdynia - Podwórko Art
- 02.10 Toruń - Kombinat
- 09.10 Piła - Yogi
- 23.10 Skarżysko Kamienna - Semafor (25 lat Semafora)
- 25.10 Warszawa - Voo Doo
- 07.11 Kraków - Monsters of Rock Tribute Fest


Dlaczego Somewhere in Time to album wyjątkowy?
Wydany w 1986 roku Somewhere in Time był dla Iron Maiden prawdziwym krokiem w przyszłość. To właśnie na tej płycie zespół po raz pierwszy użył gitar syntezatorowych, tworząc bardziej futurystyczne, przestrzenne brzmienie. Kultowe utwory takie jak "Wasted Years", "Stranger in a Strange Land" czy "Heaven Can Wait" na stałe zapisały się w historii heavy metalu, a okładka pełna ukrytych detali do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w dorobku zespołu.


Czego możecie się spodziewać?
The Legacy oddaje hołd Iron Maiden z ogromną dbałością o brzmienie, energię i klimat oryginału. Podczas trasy usłyszycie przekrojowy set, w którym Somewhere in Time zajmie honorowe miejsce, a wszystko to okraszone potężną dawką klasycznego heavy metalu i koncertowej adrenaliny.


Nie zwlekaj!
To jedyna taka trasa, jedyna okazja, by wspólnie świętować 40-lecie jednego z najważniejszych albumów w historii metalu - na żywo, głośno i bez kompromisów. Zbierz ekipę, sprawdź najbliższe miasto i kup bilety, zanim znikną.


Up the Irons! 


#thelegacy #ironmaiden #uptheirons #somewhereintime #killerscanwaittour2026

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - The Legacy

BRAK WYDARZEŃ


Inne wydarzenia - Toruń

SynMojegoTaty Stand-upSynMojegoTaty Stand-up
SynMojegoTaty Stand-upSynMojegoTaty
GODZ. :KLUB OD NOWA
Toruń, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:39.00 zł
SynMojegoTaty Stand-upSynMojegoTaty Stand-up
#standup
SynMojegoTaty Stand-upSynMojegoTaty
GODZ. :KLUB OD NOWA
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:39.00 zł
AnkhAnkh
AnkhZespół Ankh
GODZ. :Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
Toruń, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
AnkhAnkh
#muzyka# pop
AnkhZespół Ankh
GODZ. :Kombinat Kultury (dawny Dom Muz)
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Kabaret NowakiKabaret Nowaki
Kabaret NowakiAda Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Kabaret NowakiKabaret Nowaki
#kabaret
Kabaret NowakiAda Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
KARUZELA GNAKARUZELA GNA
KARUZELA GNAMusic Everywhere, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
KARUZELA GNAKARUZELA GNA
#muzyka# pop
KARUZELA GNAMusic Everywhere, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
KARUZELA GNAKARUZELA GNA
KARUZELA GNAMusic Everywhere, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
KARUZELA GNAKARUZELA GNA
#muzyka# pop
KARUZELA GNAMusic Everywhere, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Akty ZgonuAkty Zgonu
Akty ZgonuKolektyw TERAZ
GODZ. :Dwór Artusa
Toruń, Polska
#impro
kup bilecik logotype
bilety od:30.00 zł
Akty ZgonuAkty Zgonu
#impro
Akty ZgonuKolektyw TERAZ
GODZ. :Dwór Artusa
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:30.00 zł
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej PieśniDon Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej PieśniDon Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
GODZ. :Aula UMK
Toruń, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej PieśniDon Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
#muzyka# pop
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej PieśniDon Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
GODZ. :Aula UMK
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Gregorian GraceGregorian Grace
Gregorian GraceGregorian Grace
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:135.00 zł
Gregorian GraceGregorian Grace
#muzyka# powazna
Gregorian GraceGregorian Grace
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:135.00 zł
Michał Leja "Z kartki"Michał Leja "Z kartki"
Michał Leja "Z kartki"Michał Leja
GODZ. :Lizard King
Toruń, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:79.00 zł
Michał Leja "Z kartki"Michał Leja "Z kartki"
#standup
Michał Leja "Z kartki"Michał Leja
GODZ. :Lizard King
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:79.00 zł
Stand-up: Adam SobaniecStand-up: Adam Sobaniec
Stand-up: Adam SobaniecAdam Sobaniec
GODZ. :Klub NRD
Toruń, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:35.00 zł
Stand-up: Adam SobaniecStand-up: Adam Sobaniec
#standup
Stand-up: Adam SobaniecAdam Sobaniec
GODZ. :Klub NRD
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:35.00 zł