Wielka Gala Noworoczna
Wielka Gala Noworoczna
#teatr
#widowisko
ArtyściKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej

Wielka Gala Noworoczna

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Wielka Gala Noworoczna — 08.01.2027, Zamojski Dom Kultury, Zamość. Bilety: 179 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
08.01.2027
Miejsce
Zamojski Dom Kultury, Zamość
Cena
179 PLN
Wykonawca
Koncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej

Kiedy jest Wielka Gala Noworoczna?

Wielka Gala Noworoczna jest w terminie 08.01.2027.

Gdzie odbywa się Wielka Gala Noworoczna?

Miejsce: Zamojski Dom Kultury, Zamość.

Ile kosztuje bilet na Wielka Gala Noworoczna?

Cena zaczyna się od: 179 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Koncert Wiedeński - Karnawałowe Show - Jedyne Takie w Polsce!Koncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Koncert Wiedeński - Karnawałowe Show - Jedyne Takie w Polsce!Koncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
#teatr
#widowisko

Wielka Gala Noworoczna. Koncert Wiedeński - Karnawałowe Show - Jedyne Takie w Polsce!


Rozpoczyna się niezwykła podróż przez najbardziej roztańczone i rozśpiewane zakątki świata! Wielka Gala Noworoczna to widowisko, które zabierze publiczność z eleganckich wiedeńskich sal balowych, przez zmysłowy klimat paryskiego Moulin Rouge, hiszpańską Barcelonę, włoskie amfiteatry - aż po rozświetlone karnawałowym blaskiem ulice Rio de Janeiro.


Muzyka - Taniec - Śpiew - Widowisko, jakiego w Polsce jeszcze nie było!


Spektakl otworzą majestatyczne wiedeńskie walce - pełne klasy, szyku i tanecznej finezji, przenoszące widzów prosto do pałacowych sal Habsburgów. To elegancki początek wieczoru, który stopniowo rozgrzeje się do pulsującego rytmu światowego karnawału. Na scenie rozbłysną olśniewające kostiumy, zapierające dech choreografie i bajeczna oprawa wizualna. W programie usłyszymy największe muzyczne hity z całego świata - pełne pasji, nostalgii i tanecznej energii!


 Wśród muzycznych perełek:

- Wiązanka najbardziej znanych francuskich przebojów - takich jak "La vie en rose", "Padam, padam" czy "Sous le ciel de Paris", które wprowadzą nas w klimat paryskiego romantyzmu.

- Czardasze - ogniste i porywające, z hitową "Julischką z Budapesztu" na czele, która rozgrzeje publiczność do czerwoności.
- Amerykański szyk w rytmie "New York, New York" - dynamiczny hołd dla miasta, które nigdy nie śpi.

- Ponadczasowe przeboje Elvisa Presleya - m.in. "Can't Help Falling in Love" i nastrojowe "It's Now or Never" - klasyki, które wzruszają i urzekają do dziś.
- "Samba do Brasil" - karnawałowa eksplozja rytmu, barw i radości prosto z Rio!
- A także włoski taneczny hit "Mamma Maria" - serce śródziemnomorskich dyskotek, które poderwie z miejsc każdego widza!

Wystąpią:

Monika Biederman-Pers - sopranistka o międzynarodowym dorobku, reżyseria i scenariusz,
Piotr Karzełek - charyzmatyczny baryton i znana twarz polskiej sceny muzycznej,
Jakub Oczkowski - tenor o imponującym głosie i scenicznym wyczuciu,
Marcin Korbut / Karol Drozd / Michał Jewiarz - baryton pełen ekspresji i muzycznej energii,
Tancerki Rio de Janeiro - pełne pasji, wdzięku i niebanalnych układów,
Orkiestra Kameralna Duo Performance pod kierownictwem Mateusza Dudka - muzyczna jakość na światowym poziomie.


Wielka Gala Noworoczna to artystyczna uczta, która porusza zmysły, porywa do tańca i zostaje w sercu na długo. To więcej niż koncert - to żywiołowe widowisko, które trzeba przeżyć osobiście. Karnawał na światowym poziomie - tylko w Polsce!


Organizator: Agencja Artystyczna Muza.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Wielka Gala Noworoczna

Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourWielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la Cour
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourOrchestre de la Cour
GODZ. :Polska Filharmonia Bałtycka
Gdańsk, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourWielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la Cour
#muzyka# powazna
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourOrchestre de la Cour
GODZ. :Polska Filharmonia Bałtycka
Gdańsk, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Sala Koncertowa Radia Wrocław
Wrocław, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:170.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Sala Koncertowa Radia Wrocław
Wrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:170.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Kalisz, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:210.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
Kalisz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:210.00 zł
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourWielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la Cour
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourOrchestre de la Cour
GODZ. :Filharmonia Sudecka
Wałbrzych, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:150.00 zł
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourWielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la Cour
#muzyka# powazna
Wielka Gala Noworoczna - Jedna Noc w Wiedniu z Orchestre de la CourOrchestre de la Cour
GODZ. :Filharmonia Sudecka
Wałbrzych, Polska
kup bilecik logo
bilety od:150.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Dom Kultury Oskard
Konin, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Dom Kultury Oskard
Konin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Wielka Gala NoworocznaWielka Gala Noworoczna
#teatr# widowisko
Wielka Gala NoworocznaKoncert Wiedeński oraz światowe standardy muzyki rozrywkowej
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł

Inne wydarzenia - Zamość

Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Brama Spotkań
Zamość, Polska
#muzyka# hard
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka# hard
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Brama Spotkań
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
Będzie Pani zadowolona!Będzie Pani zadowolona!
Będzie Pani zadowolona!Monika Buchowiec, Ewa Kubiak, Dariusz Wiktorowicz / Piotr Rybak
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Będzie Pani zadowolona!Będzie Pani zadowolona!
#teatr# komedia
Będzie Pani zadowolona!Monika Buchowiec, Ewa Kubiak, Dariusz Wiktorowicz / Piotr Rybak
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)
#muzyka# pop
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:199.00 zł
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)
#muzyka# pop
Orkiestra Księżniczek - Koncert Wiedeński 1 (część 1.)KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:199.00 zł
The AnalogsThe Analogs
The AnalogsThe Analogs
GODZ. :Kazamata Wschodnia Bastionu I
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
The AnalogsThe Analogs
#muzyka# pop
The AnalogsThe Analogs
GODZ. :Kazamata Wschodnia Bastionu I
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Wszystkiego NajlepszegoWszystkiego Najlepszego
Wszystkiego NajlepszegoSławomir Szymeczko, Iwo Jankowski, Maciej Rzeźnikowski, Beata Łapińska, Justyna Rzeźnikowska
GODZ. :Melodia Smaku
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:69.00 zł
Wszystkiego NajlepszegoWszystkiego Najlepszego
#muzyka# pop
Wszystkiego NajlepszegoSławomir Szymeczko, Iwo Jankowski, Maciej Rzeźnikowski, Beata Łapińska, Justyna Rzeźnikowska
GODZ. :Melodia Smaku
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:69.00 zł
Światowa Gala MuzycznaŚwiatowa Gala Muzyczna
Światowa Gala MuzycznaMonika Biederman-Pers, Piotr Karzełek, Jakub Oczkowski, Marcin Korbut, Bling Dance Show i inni
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:170.00 zł
Światowa Gala MuzycznaŚwiatowa Gala Muzyczna
#teatr# widowisko
Światowa Gala MuzycznaMonika Biederman-Pers, Piotr Karzełek, Jakub Oczkowski, Marcin Korbut, Bling Dance Show i inni
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:170.00 zł
Re: KaczmarskiRe: Kaczmarski
Re: KaczmarskiMateusz Nagórski, Miłosz Wośko
GODZ. :Melodia Smaku
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Re: KaczmarskiRe: Kaczmarski
#muzyka# pop
Re: KaczmarskiMateusz Nagórski, Miłosz Wośko
GODZ. :Melodia Smaku
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIMichał Wiśniewski Akustycznie II
Michał Wiśniewski Akustycznie IIMichał Wiśniewski z Ich Troje
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIMichał Wiśniewski Akustycznie II
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIMichał Wiśniewski z Ich Troje
GODZ. :Zamojski Dom Kultury
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł