Michał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka
#pop
ArtyściMichał Wiśniewski

Michał Wiśniewski Akustycznie III

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Michał Wiśniewski Akustycznie III — 09.03.2027, Wrzesiński Ośrodek Kultury, Września. Bilety: 59 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
09.03.2027
Miejsce
Wrzesiński Ośrodek Kultury, Września
Cena
59 PLN
Wykonawca
Michał Wiśniewski

Kiedy jest Michał Wiśniewski Akustycznie III?

Michał Wiśniewski Akustycznie III jest w terminie 09.03.2027.

Gdzie odbywa się Michał Wiśniewski Akustycznie III?

Miejsce: Wrzesiński Ośrodek Kultury, Września.

Ile kosztuje bilet na Michał Wiśniewski Akustycznie III?

Cena zaczyna się od: 59 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Michał Wiśniewski AkustycznieMichał Wiśniewski
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski AkustycznieMichał Wiśniewski
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł
#muzyka
#pop

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci...! 


Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, kontrabasu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Oprócz największych przebojów zespołu Ich Troje, takich jak "A wszystko to…", "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Babski Świat", czy "Wypijmy za to!", pojawi się w szereg utworów, które nie były wykonywane podczas poprzednich części. Ten koncert, to muzyczna podróż przez ponad 30-letnią historię zespołu! Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! 


Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!  


BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.  

MEET & GREET - Posiadacze biletów otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.* 

BILET SPONSOR PACKAGE - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty. 


* Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  

** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 

*** Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi na wydarzenie bezpłatnie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z bileterią. 

**** Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie, pod warunkiem, że nie będą zajmować osobnego miejsca, tzn. będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Michał Wiśniewski Akustycznie III

Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
Sieradz, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Sieradzkie Centrum Kultury - Teatr Miejski
Sieradz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Sala Widowiskowa Podlasie
Siedlce, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Sala Widowiskowa Podlasie
Siedlce, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
Kielce, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
Kielce, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Dom Kultury Oskard
Konin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Dom Kultury Oskard
Konin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Kujawskie Centrum Kultury
Inowrocław, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Kujawskie Centrum Kultury
Inowrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Miejski Dom Kultury
Stalowa Wola, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Miejski Dom Kultury
Stalowa Wola, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Centrum Kultury i Sztuki
Skierniewice, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Centrum Kultury i Sztuki
Skierniewice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Centrum Kultury
Kamienna Góra, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski Akustycznie III
#muzyka# pop
Michał Wiśniewski Akustycznie IIIMichał Wiśniewski
GODZ. :Centrum Kultury
Kamienna Góra, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł

Inne wydarzenia - Września

Katarzyna Piasecka stand-upKatarzyna Piasecka stand-up
Katarzyna Piasecka stand-upKatarzyna Piasecka
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Katarzyna Piasecka stand-upKatarzyna Piasecka stand-up
#standup#
Katarzyna Piasecka stand-upKatarzyna Piasecka
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Żona do adopcjiŻona do adopcji
Żona do adopcjiAlżbieta Lenska, Magdalena Wróbel, Olga Borys, Katarzyna Kołeczek, Tomasz Piątkowski, Marek Pituch
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Żona do adopcjiŻona do adopcji
#teatr# komedia
Żona do adopcjiAlżbieta Lenska, Magdalena Wróbel, Olga Borys, Katarzyna Kołeczek, Tomasz Piątkowski, Marek Pituch
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Candle Live Music: Koncerty przy świecachCandle Live Music: Koncerty przy świecach
Candle Live Music: Koncerty przy świecachRóżni artyści
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Candle Live Music: Koncerty przy świecachCandle Live Music: Koncerty przy świecach
#muzyka# powazna
Candle Live Music: Koncerty przy świecachRóżni artyści
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Prawy do lewegoPrawy do lewego
Prawy do lewegoAnna Głogowska, Urszula Dębska, Joanna Moro, Agnieszka Wielgosz, Tomasz Oświeciński i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Prawy do lewegoPrawy do lewego
#teatr# komedia
Prawy do lewegoAnna Głogowska, Urszula Dębska, Joanna Moro, Agnieszka Wielgosz, Tomasz Oświeciński i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Prawy do lewegoPrawy do lewego
Prawy do lewegoAnna Głogowska, Urszula Dębska, Joanna Moro, Agnieszka Wielgosz, Tomasz Oświeciński i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Prawy do lewegoPrawy do lewego
#teatr# komedia
Prawy do lewegoAnna Głogowska, Urszula Dębska, Joanna Moro, Agnieszka Wielgosz, Tomasz Oświeciński i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Goło i wesołoGoło i wesoło
Goło i wesołoKatarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Goło i wesołoGoło i wesoło
#teatr# komedia
Goło i wesołoKatarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Goło i wesołoGoło i wesoło
Goło i wesołoKatarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Goło i wesołoGoło i wesoło
#teatr# komedia
Goło i wesołoKatarzyna Ptasińska, Sebastian Cybulski, Wojciech Solarz, Michał Lesień-Głowacki i inni
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Muzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de JaneiroMuzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de Janeiro
Muzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de JaneiroMonika Biederman-Pers, Piotr Karzełek
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
Muzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de JaneiroMuzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de Janeiro
#teatr# widowisko
Muzyczne Show Roku: od Wiednia do Rio de JaneiroMonika Biederman-Pers, Piotr Karzełek
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
Koncert "Goniąc Kormorany"Koncert "Goniąc Kormorany"
Koncert "Goniąc Kormorany"Różni występujący
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:155.00 zł
Koncert "Goniąc Kormorany"Koncert "Goniąc Kormorany"
#muzyka# pop
Koncert "Goniąc Kormorany"Różni występujący
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:155.00 zł
Śląska Kabaretowa Grupa FestŚląska Kabaretowa Grupa Fest
Śląska Kabaretowa Grupa FestMirosława i Jakub Tomaszewscy, Sabina Tomaszewska
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
#muzyka# polo
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Śląska Kabaretowa Grupa FestŚląska Kabaretowa Grupa Fest
#muzyka# polo
Śląska Kabaretowa Grupa FestMirosława i Jakub Tomaszewscy, Sabina Tomaszewska
GODZ. :Wrzesiński Ośrodek Kultury
Września, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł