MAMMA MIA
MAMMA MIA
#muzyka
#pop
ArtyściTeatr Variete Muza z Koszalina

MAMMA MIA

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

MAMMA MIA — 11.09.2026, Teatr Mały, Tychy. Bilety: 140 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
11.09.2026
Miejsce
Teatr Mały, Tychy
Cena
140 PLN
Wykonawca
Teatr Variete Muza z Koszalina

Kiedy jest MAMMA MIA?

MAMMA MIA jest w terminie 11.09.2026.

Gdzie odbywa się MAMMA MIA?

Miejsce: Teatr Mały, Tychy.

Ile kosztuje bilet na MAMMA MIA?

Cena zaczyna się od: 140 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Najpopularniejszy spektakl muzyczny ostatniej dekadyTeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Najpopularniejszy spektakl muzyczny ostatniej dekadyTeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
#muzyka
#pop

Zapraszamy na niesamowite, bijące rekordy popularności Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. 


Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko pt. "Mamma Mia" przeniesie nas do lat 70' i czasów największej popularności szwedzkiego kwartetu ABBA na światowych parkietach. Przez ponad dwie godziny poznamy całą historię tego fenomenu muzyki rozrywkowej i usłyszymy zagrane i zaśpiewane na żywo między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Super Trouper, Dancing Queen, I Have A Dream, Hasta Mañana, Money Money Money, Fernando, Honey, Honey, Take a chance on me, Gimme! Gimme! Gimme!, Chiquitita, Voulez-Vous, Does Your Mother Know,I Do, I Do, I Do, I Do, I Do, Lay All Your Love On Me, Thank You For The Music, czy Knowing Me Knowing You.


Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści Abby. Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie Abba. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - MAMMA MIA

MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Hala Widowiskowo-Sportowa Nowa Concordia
Szamocin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Hala Widowiskowo-Sportowa Nowa Concordia
Szamocin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Hala Sportowa w Cedrach Wielkich
Cedry Wielkie, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Hala Sportowa w Cedrach Wielkich
Cedry Wielkie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Jasielski Dom Kultury
Jasło, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Jasielski Dom Kultury
Jasło, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Centrum Kulturalne w Przemyślu
Przemyśl, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Centrum Kulturalne w Przemyślu
Przemyśl, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIA 2MAMMA MIA 2
MAMMA MIA 2Teatr Variete Muza
GODZ. :Teatr Variete Muza - SHOW
Koszalin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:65.00 zł
MAMMA MIA 2MAMMA MIA 2
#muzyka# pop
MAMMA MIA 2Teatr Variete Muza
GODZ. :Teatr Variete Muza - SHOW
Koszalin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:65.00 zł
ABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecachABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecach
ABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecachRóżni artyści
GODZ. :Pałac Staszica - Sala Lustrzana
Warszawa, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
ABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecachABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecach
#muzyka# powazna
ABBA - Mamma Mia! Klasycznie przy świecachRóżni artyści
GODZ. :Pałac Staszica - Sala Lustrzana
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIA - The best of ABBAMAMMA MIA - The best of ABBA
MAMMA MIA - The best of ABBARóżni artyści
GODZ. :Stary Klasztor - Piwnica
Wrocław, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:65.00 zł
MAMMA MIA - The best of ABBAMAMMA MIA - The best of ABBA
#muzyka# pop
MAMMA MIA - The best of ABBARóżni artyści
GODZ. :Stary Klasztor - Piwnica
Wrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:65.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Sala koncertowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Olsztyn, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł

Inne wydarzenia - Tychy

MAMMA MIAMAMMA MIA
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
MAMMA MIAMAMMA MIA
#muzyka# pop
MAMMA MIATeatr Variete Muza z Koszalina
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Tyskie Fest pod BrowaremTyskie Fest pod Browarem
Tyskie Fest pod BrowaremAndrzej Miś, Kwaśnica Bavarian Band
GODZ. :Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych
Tychy, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Tyskie Fest pod BrowaremTyskie Fest pod Browarem
#inne
Tyskie Fest pod BrowaremAndrzej Miś, Kwaśnica Bavarian Band
GODZ. :Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Tyskie Fest pod BrowaremTyskie Fest pod Browarem
Tyskie Fest pod BrowaremAndrzej Miś, Kwaśnica Bavarian Band
GODZ. :Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych
Tychy, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Tyskie Fest pod BrowaremTyskie Fest pod Browarem
#inne
Tyskie Fest pod BrowaremAndrzej Miś, Kwaśnica Bavarian Band
GODZ. :Centrum Wycieczkowe Tyskich Browarów Książęcych
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Pani domu jest tylko jednaPani domu jest tylko jedna
Pani domu jest tylko jednaDominika Gwit, Paweł Koślik, Agata Załęcka, Michalina Sosna, Daria Widawska, Monika Mariotti
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Pani domu jest tylko jednaPani domu jest tylko jedna
#teatr# komedia
Pani domu jest tylko jednaDominika Gwit, Paweł Koślik, Agata Załęcka, Michalina Sosna, Daria Widawska, Monika Mariotti
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Pani domu jest tylko jednaPani domu jest tylko jedna
Pani domu jest tylko jednaDominika Gwit, Paweł Koślik, Agata Załęcka, Michalina Sosna, Daria Widawska, Monika Mariotti
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Pani domu jest tylko jednaPani domu jest tylko jedna
#teatr# komedia
Pani domu jest tylko jednaDominika Gwit, Paweł Koślik, Agata Załęcka, Michalina Sosna, Daria Widawska, Monika Mariotti
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Michał KutekMichał Kutek
Michał KutekMichał Kutek
GODZ. :Mediateka
Tychy, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:75.00 zł
Michał KutekMichał Kutek
#standup
Michał KutekMichał Kutek
GODZ. :Mediateka
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:75.00 zł
Piotr Zola SzulowskiPiotr Zola Szulowski
Piotr Zola SzulowskiPiotr Zola Szulowski
GODZ. :Teatr Belfegor - Fabryka Mistrzów
Tychy, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Piotr Zola SzulowskiPiotr Zola Szulowski
#standup
Piotr Zola SzulowskiPiotr Zola Szulowski
GODZ. :Teatr Belfegor - Fabryka Mistrzów
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Kobieta, która ugotowała mężaKobieta, która ugotowała męża
Kobieta, która ugotowała mężaDorota Chotecka, Jacek Lenartowicz, Marta Chodorowska
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
#teatr# dramat
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Kobieta, która ugotowała mężaKobieta, która ugotowała męża
#teatr# dramat
Kobieta, która ugotowała mężaDorota Chotecka, Jacek Lenartowicz, Marta Chodorowska
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
#teatr# komedia
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Teatr Mały
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Stand-up: Filip BrymoraStand-up: Filip Brymora
Stand-up: Filip BrymoraFilip Brymora
GODZ. :Mediateka
Tychy, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:62.00 zł
Stand-up: Filip BrymoraStand-up: Filip Brymora
#standup
Stand-up: Filip BrymoraFilip Brymora
GODZ. :Mediateka
Tychy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:62.00 zł