Mieszko Minkiewicz Stand-up
Mieszko Minkiewicz Stand-up
#standup
ArtyściMieszko Minkiewicz

Mieszko Minkiewicz Stand-up

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Mieszko Minkiewicz Stand-up — 13.02.2027, Centrum Swobodna Przestrzeń, Cisie. Bilety: 60 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
13.02.2027
Miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń, Cisie
Cena
60 PLN
Wykonawca
Mieszko Minkiewicz

Kiedy jest Mieszko Minkiewicz Stand-up?

Mieszko Minkiewicz Stand-up jest w terminie 13.02.2027.

Gdzie odbywa się Mieszko Minkiewicz Stand-up?

Miejsce: Centrum Swobodna Przestrzeń, Cisie.

Ile kosztuje bilet na Mieszko Minkiewicz Stand-up?

Cena zaczyna się od: 60 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Premiera nowego programu: WSZYSTKO DOBRZEMieszko Minkiewicz
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Premiera nowego programu: WSZYSTKO DOBRZEMieszko Minkiewicz
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł
#standup

Mieszko Minkiewicz wraca z programem, który udowadnia, że nawet o najtrudniejszych sprawach można mówić ze śmiechem.


"Wszystko dobrze" to stand-up o psychice, rodzinnych bagażach i traumach, które dziedziczymy jak meblościankę po babci - niby nie chcemy, ale trochę szkoda wyrzucić.

To opowieść o lękach przekazywanych z pokolenia na pokolenie, o schematach, których trudno się pozbyć, i o śmiechu, który naprawdę potrafi leczyć - a Mieszko bierze trochę mniej niż terapeuta.

Będzie też o polaryzacji, seryjnych mordercach i drugiej wojnie światowej... a nawet o czymś, co nas, Polaków, przeraża jeszcze bardziej.
O emocjach.

Ale po co się bać, skoro można się pośmiać?

Zapraszamy!

Wystąpi również support.

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
*Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali
*Wydarzenie może być nagrywane, biorąc udział wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku.


Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Mieszko Minkiewicz Stand-up

BRAK WYDARZEŃ


Inne wydarzenia - Cisie

Stand-up: Ewa BłachnioStand-up: Ewa Błachnio
Stand-up: Ewa BłachnioEwa Błachnio
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Stand-up: Ewa BłachnioStand-up: Ewa Błachnio
#standup
Stand-up: Ewa BłachnioEwa Błachnio
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Stand-up: Adam SobaniecStand-up: Adam Sobaniec
Stand-up: Adam SobaniecAdam Sobaniec
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
Wyprzedane
Stand-up: Adam SobaniecStand-up: Adam Sobaniec
#standup#
Stand-up: Adam SobaniecAdam Sobaniec
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Stand-up CisieStand-up Cisie
Stand-up Cisieczyli Robert Sztygowski i Łukasz Kowalski
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Stand-up CisieStand-up Cisie
#standup
Stand-up Cisieczyli Robert Sztygowski i Łukasz Kowalski
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Mieszko Minkiewicz Stand-upMieszko Minkiewicz Stand-up
Mieszko Minkiewicz Stand-upMieszko Minkiewicz
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Mieszko Minkiewicz Stand-upMieszko Minkiewicz Stand-up
#standup
Mieszko Minkiewicz Stand-upMieszko Minkiewicz
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł
Stand-up: Michał PałubskiStand-up: Michał Pałubski
Stand-up: Michał PałubskiMichał Pałubski
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Stand-up: Michał PałubskiStand-up: Michał Pałubski
#standup
Stand-up: Michał PałubskiMichał Pałubski
GODZ. :Centrum Swobodna Przestrzeń
Cisie, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł