Męskie Brzmienia
Męskie Brzmienia
#muzyka
#pop
ArtyściChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg

Męskie Brzmienia

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Męskie Brzmienia — 11.10.2026, Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszów. Bilety: 125 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
11.10.2026
Miejsce
Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszów
Cena
125 PLN
Wykonawca
Chór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg

Kiedy jest Męskie Brzmienia?

Męskie Brzmienia jest w terminie 11.10.2026.

Gdzie odbywa się Męskie Brzmienia?

Miejsce: Hrubieszowski Dom Kultury, Hrubieszów.

Ile kosztuje bilet na Męskie Brzmienia?

Cena zaczyna się od: 125 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Siła głosu, głębia emocjiChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:125.00 zł
Siła głosu, głębia emocjiChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:125.00 zł
#muzyka
#pop

Czas na wyjątkowe show! MĘSKIE BRZMIENIA, pierwszy w Polsce profesjonalny męski chór rozrywkowy, przejmuje scenę, nadając polskim i światowym przebojom nową, oryginalną formę. Podczas koncertu usłyszysz znane utwory pełne energii, refleksji i mocnych dźwięków w zupełnie nowych, unikalnych aranżacjach. MĘSKIE BRZMIENIA to doskonałe połączenie dynamicznych rockowych hitów, klimatycznych ballad oraz niezapomnianych kompozycji muzyki filmowej.


NIEZAPOMNIANE SHOW PEŁNE EMOCJI


MĘSKIE BRZMIENIA przełamują schematy, ukazując szerokie spektrum muzycznej ekspresji - od dynamicznej energii i mocnych tonów po liryczne, romantyczne nastroje. Każdy utwór to osobna historia opowiedziana wielogłosem, z charakterem i sceniczną charyzmą. Czekają na Ciebie nieoczywiste interpretacje, świeże aranżacje i dopracowane w każdym detalu show, które zachwyca, zaskakuje i zostaje w pamięci na długo.

PRZEDSMAK REPERTUARU


Polska klasyka: "Jaskółka uwięziona", "Krakowski spleen", "Mamona"
Legendy sceny: "It's a Man's World", "Desert Rose", "I Don't Wanna Miss a Thing"
Pop: "Everybody", "Cry Me a River", "Supermoce"
Musical & film: "Circle of Life"
Rock: "Sound of Silence", "Believer", "Numb", "We Will Rock You"

WYJĄTKOWI ARTYŚCI Z TALENTEM I PASJĄ


MĘSKIE BRZMIENIA
to ponad 20 znakomitych artystów - chórzystów, aktorów oraz absolwentów akademii muzycznych i teatralnych. Połączenie scenicznej charyzmy, warsztatu i prawdziwej pasji do muzyki sprawia, że każdy koncert staje się wyjątkowym przeżyciem. Ich talent i doświadczenie gwarantują najwyższy poziom artystyczny wydarzenia, a każdy utwór - dzięki autorskim aranżacjom i wielogłosowym interpretacjom - nabiera nowego wyrazu, głębi i emocji. To nie jest zwykłe wykonanie znanych hitów - to świeże, pełne mocy odsłony, które zaskakują, wzruszają i zostają w pamięci na długo.


Czy męski wokal może poruszyć serce? Przekonaj się!

Bilety do nabycia na: KupBilecik


Inne wydarzenia - Męskie Brzmienia

Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Ostrowskie Centrum Kultury
Ostrów Wielkopolski, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# powazna
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Ostrowskie Centrum Kultury
Ostrów Wielkopolski, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Ostrowskie Centrum Kultury
Ostrów Wielkopolski, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# powazna
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Ostrowskie Centrum Kultury
Ostrów Wielkopolski, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :A2 Centrum Koncertowe
Wrocław, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :A2 Centrum Koncertowe
Wrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :A2 Centrum Koncertowe
Wrocław, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:150.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# powazna
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :A2 Centrum Koncertowe
Wrocław, Polska
kup bilecik logo
bilety od:150.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
Wyprzedane
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Szczecin, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# powazna
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Szczecin, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# powazna
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:99.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:150.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:150.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:180.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Teatr Adria
Bydgoszcz, Polska
kup bilecik logo
bilety od:180.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Miejski Dom Kultury
Stalowa Wola, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Miejski Dom Kultury
Stalowa Wola, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł

Inne wydarzenia - Hrubieszów

Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachMuzyka Filmowa Przy Świecach
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachRóżni wykonawcy
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:109.00 zł
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachMuzyka Filmowa Przy Świecach
#muzyka# powazna
Muzyka Filmowa Przy ŚwiecachRóżni wykonawcy
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:109.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:125.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:125.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:130.00 zł
Męskie BrzmieniaMęskie Brzmienia
#muzyka# pop
Męskie BrzmieniaChór MĘSKIE BRZMIENIA pod kierownictwem Beaty Śnieg
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:130.00 zł
Czerwone GitaryCzerwone Gitary
Czerwone GitaryJerzy Skrzypczyk, Jerzy Kossela, Mieczysław Wądołowski, Artur Chyb, Arkadiusz Wiśniewski, Dariusz Olszewski
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:135.00 zł
Czerwone GitaryCzerwone Gitary
#muzyka# pop
Czerwone GitaryJerzy Skrzypczyk, Jerzy Kossela, Mieczysław Wądołowski, Artur Chyb, Arkadiusz Wiśniewski, Dariusz Olszewski
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:135.00 zł
10 Tenorów10 Tenorów
10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:170.00 zł
10 Tenorów10 Tenorów
#muzyka# powazna
10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:170.00 zł
Klimakterium 2Klimakterium 2
Klimakterium 2Reżyser: Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Klimakterium 2Klimakterium 2
#teatr# komedia
Klimakterium 2Reżyser: Elżbieta Jodłowska i Krzysztof Jaślar
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym Wydaniu"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym Wydaniu
"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym WydaniuSolistów, zespół baletowy
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:155.00 zł
"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym Wydaniu"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym Wydaniu
#teatr# widowisko
"Dziadek do Orzechów" – Klasyka Baletu w Świątecznym WydaniuSolistów, zespół baletowy
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:155.00 zł
Koncert Wiedeński - Johann Strauss GalaKoncert Wiedeński - Johann Strauss Gala
Koncert Wiedeński - Johann Strauss GalaWoytek Mrozek, Myron Kril, Agnieszka Grabowska, Justyna Gęsicka, Sławomir Naborczyk, Oskar Jasiński
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Koncert Wiedeński - Johann Strauss GalaKoncert Wiedeński - Johann Strauss Gala
#muzyka# powazna
Koncert Wiedeński - Johann Strauss GalaWoytek Mrozek, Myron Kril, Agnieszka Grabowska, Justyna Gęsicka, Sławomir Naborczyk, Oskar Jasiński
GODZ. :Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł