Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka
#hard
ArtyściSkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo

Niebo Rozdarte Tour 2026

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Niebo Rozdarte Tour 2026 — 23.10.2026, Chicago Club, Broszki. Bilety: 40 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
23.10.2026
Miejsce
Chicago Club, Broszki
Cena
40 PLN
Wykonawca
SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo

Kiedy jest Niebo Rozdarte Tour 2026?

Niebo Rozdarte Tour 2026 jest w terminie 23.10.2026.

Gdzie odbywa się Niebo Rozdarte Tour 2026?

Miejsce: Chicago Club, Broszki.

Ile kosztuje bilet na Niebo Rozdarte Tour 2026?

Cena zaczyna się od: 40 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

SkyLorn, Flown in LimboSkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
SkyLorn, Flown in LimboSkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
#muzyka
#hard

SkyLorn to czteroosobowa formacja z Lublina, poruszająca się na pograniczu ciężkiego rocka i modern metalu. W swojej muzyce łączy ciężkie, gitarowe riffy, melodyjne solówki i rozbudowaną sekcję rytmiczną z elektroniką oraz agresywnymi wokalami . Brzmienie zespołu opiera się na połączeniu mocnych, nowoczesnych aranżacji z melodią i surową energią. SkyLorn stawia na kontrasty- ciężar przeplata się tu z przestrzenią a agresja z melodyjnymi i klimatycznymi momentami. 17 września 2026 roku ukaże się ich debiutancki album - "Niebo Rozdarte", którego mixu i mastering podjął się Wojciech Wiesławski- realizator takich zespołów jak Behemoth, Decapitated, Vader, Luxtorpeda i wielu innych. Pierwsza część trasy promującej nadchodzący album odbędzie się w 2026 roku.

FLOWN IN LIMBO to post-grunge'owe i alternatywno-rockowe trio z Polski. Ich brzmienie definiują wokale inspirowane grungem, chwytliwe, nisko nastrojone riffy, solidne linie basowe i rytmiczne, groove'owe partie perkusyjne. Mroczne, introspektywne teksty zespołu eksplorują temat samotności we współczesnym społeczeństwie. Wyobraź sobie surową energię zespołu grunge'owego z lat 90. połączoną z nowoczesnym brzmieniem wczesnych lat 2000. - to właśnie kwintesencja FLOWN IN LIMBO. Założycielem projektu są Alexander Sokolov, współpracujący na przestrzeni lat z producentem Giuseppe Bassim (Fear Factory, Mnemic), basista Paweł "Gorek" Gorzym oraz perkusista Adam Matafonau.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Niebo Rozdarte Tour 2026

Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Klub Graffiti
Lublin, Polska
#muzyka# hard
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka# hard
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Klub Graffiti
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Brama Spotkań
Zamość, Polska
#muzyka# hard
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka# hard
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Brama Spotkań
Zamość, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :VooDoo
Warszawa, Polska
#muzyka# hard
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka# hard
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :VooDoo
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł

Inne wydarzenia - Broszki

Cała Góra BarwinkówCała Góra Barwinków
Cała Góra BarwinkówCała Góra Barwinków
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
#muzyka
kup bilecik logotype
bilety od:55.00 zł
Cała Góra BarwinkówCała Góra Barwinków
#muzyka
Cała Góra BarwinkówCała Góra Barwinków
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:55.00 zł
Magdalena TulMagdalena Tul
Magdalena TulMagdalena Tul
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:87.00 zł
Magdalena TulMagdalena Tul
#muzyka# pop
Magdalena TulMagdalena Tul
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:87.00 zł
Re: KaczmarskiRe: Kaczmarski
Re: KaczmarskiMateusz Nagórski, Miłosz Wośko
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Re: KaczmarskiRe: Kaczmarski
#muzyka# pop
Re: KaczmarskiMateusz Nagórski, Miłosz Wośko
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
#muzyka# hard
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Niebo Rozdarte Tour 2026Niebo Rozdarte Tour 2026
#muzyka# hard
Niebo Rozdarte Tour 2026SkyLorn, Coramine, Sublunar, Flown in Limbo
GODZ. :Chicago Club
Broszki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł