Rafał Rutkowski
Rafał Rutkowski
#standup
ArtyściRafał Rutkowski

Rafał Rutkowski

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Rafał Rutkowski — 22.02.2027, Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”, Rawa Mazowiecka. Bilety: 80 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
22.02.2027
Miejsce
Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”, Rawa Mazowiecka
Cena
80 PLN
Wykonawca
Rafał Rutkowski

Kiedy jest Rafał Rutkowski?

Rafał Rutkowski jest w terminie 22.02.2027.

Gdzie odbywa się Rafał Rutkowski?

Miejsce: Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”, Rawa Mazowiecka.

Ile kosztuje bilet na Rafał Rutkowski?

Cena zaczyna się od: 80 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Stand-up Rawa Mazowiecka | Rafał Rutkowski w programie "Wehikuł czasu"Rafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Stand-up Rawa Mazowiecka | Rafał Rutkowski w programie "Wehikuł czasu"Rafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
#standup

 W czwartym solowym programie Rafał Rutkowski podróżuje w czasie. W swoim stylu zderza teraźniejszość z przeszłością.  Czy kiedyś było lepiej? Czy właśnie teraz żyjemy w najlepszych czasach? Czy sztuczna inteligencja jest nadzieją dla ludzkości, czy może początkiem jej końca? Jak bardzo zmieniła nas technologia? Czy jesteśmy mądrzejsi od naszych przodków? A może głupota ludzka ma się coraz lepiej? Rutkowski wraca też do dzieciństwa w PRL i przypomina absurdy tamtych czasów. Wspomina fenomen Fiata 126p, kolejki po musztardę, kartki na mięso oraz imprezy podczas stanu wojennego. Opowiada też o pierwszym wyjeździe "na zachód" i flirtowaniu na odległość ze swoją szwedzką żoną. Zdradzi też jak zaimponował dziewczynie akrobacjami lotniczymi i jak korzystał z antykoncepcji na Białorusi.

Kupując bilet akceptujesz poniższe warunki:
1) Występ przeznaczony jest dla widzów od 16 roku życia,
2) Prosimy o wyłączenie lub wyciszenie telefonów na czas występu,
3) Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione,
4) Przy robieniu zdjęć występującym, prosimy o wyłączenie lamp błyskowych,
5) Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób zakłócających przebieg występu, bez możliwości zwrotu za bilety.
6) Występ może zostać utrwalony, dokonując zakupu wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Rafał Rutkowski

Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Ośrodek Kultury
Leszno, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Ośrodek Kultury
Leszno, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Terminal Kultury Gocław
Warszawa, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Terminal Kultury Gocław
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Sala widowiskowa przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 4
Czechowice-Dziedzice, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Sala widowiskowa przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 4
Czechowice-Dziedzice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiDepresja komika - Adam Woronowicz i Rafał Rutkowski
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiRafał Rutkowski i Adam Woronowicz
GODZ. :Bielskie Centrum Kultury
Bielsko-Biała, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiDepresja komika - Adam Woronowicz i Rafał Rutkowski
#teatr# komedia
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiRafał Rutkowski i Adam Woronowicz
GODZ. :Bielskie Centrum Kultury
Bielsko-Biała, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiDepresja komika - Adam Woronowicz i Rafał Rutkowski
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiRafał Rutkowski i Adam Woronowicz
GODZ. :Bielskie Centrum Kultury
Bielsko-Biała, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiDepresja komika - Adam Woronowicz i Rafał Rutkowski
#teatr# komedia
Depresja komika - Adam Woronowicz i Rafał RutkowskiRafał Rutkowski i Adam Woronowicz
GODZ. :Bielskie Centrum Kultury
Bielsko-Biała, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Centrum Kultury Turystyki i Sportu
Biskupiec, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Centrum Kultury Turystyki i Sportu
Biskupiec, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Węgorzewskie Centrum Kultury
Węgorzewo, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Węgorzewskie Centrum Kultury
Węgorzewo, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Giżyckie Centrum Kultury
Giżycko, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Giżyckie Centrum Kultury
Giżycko, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Żarski Dom Kultury - sala widowiskowa "Luna"
Żary, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Żarski Dom Kultury - sala widowiskowa "Luna"
Żary, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Ośrodek Kultury
Białystok, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Ośrodek Kultury
Białystok, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł

Inne wydarzenia - Rawa Mazowiecka

Mariusz KałamagaMariusz Kałamaga
Mariusz KałamagaMariusz Kałamaga
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
Mariusz KałamagaMariusz Kałamaga
#standup
Mariusz KałamagaMariusz Kałamaga
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
Stand-up: Daniel MidasStand-up: Daniel Midas
Stand-up: Daniel MidasDaniel Midas
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Stand-up: Daniel MidasStand-up: Daniel Midas
#standup
Stand-up: Daniel MidasDaniel Midas
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
VerbaVerba
VerbaBartłomiej Kielar (Bartas), Przemysław Malita (Malit)
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#muzyka# rap
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
VerbaVerba
#muzyka# rap
VerbaBartłomiej Kielar (Bartas), Przemysław Malita (Malit)
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
VerbaVerba
VerbaBartłomiej Kielar (Bartas), Przemysław Malita (Malit)
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#muzyka# rap
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
VerbaVerba
#muzyka# rap
VerbaBartłomiej Kielar (Bartas), Przemysław Malita (Malit)
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
Lewe interesyLewe interesy
Lewe interesyTomasz Dedek, Olga Łasak, Mikołaj Krawczyk, Paulina Lasota, Bartosz Obuchowicz, Piotr Zelt i inni
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Lewe interesyLewe interesy
#teatr# komedia
Lewe interesyTomasz Dedek, Olga Łasak, Mikołaj Krawczyk, Paulina Lasota, Bartosz Obuchowicz, Piotr Zelt i inni
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Stand-up Mama Na ObrotachStand-up Mama Na Obrotach
Stand-up Mama Na ObrotachKlaudia Klimczyk
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:98.00 zł
Stand-up Mama Na ObrotachStand-up Mama Na Obrotach
#standup
Stand-up Mama Na ObrotachKlaudia Klimczyk
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:98.00 zł
Kabaret ParanienormalniKabaret Paranienormalni
Kabaret ParanienormalniRobert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret ParanienormalniKabaret Paranienormalni
#kabaret
Kabaret ParanienormalniRobert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
#standup
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
GODZ. :Miejski Dom Kultury im. Danuty Siedzikówny "Inki”
Rawa Mazowiecka, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł