Michał Leja Stand-up
Michał Leja Stand-up
#standup
ArtyściMichał Leja

Michał Leja Stand-up

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Michał Leja Stand-up — 07.09.2026, Pub 103,8 FM, Kraków. Bilety: 49 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
07.09.2026
Miejsce
Pub 103,8 FM, Kraków
Cena
49 PLN
Wykonawca
Michał Leja

Kiedy jest Michał Leja Stand-up?

Michał Leja Stand-up jest w terminie 07.09.2026.

Gdzie odbywa się Michał Leja Stand-up?

Miejsce: Pub 103,8 FM, Kraków.

Ile kosztuje bilet na Michał Leja Stand-up?

Cena zaczyna się od: 49 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

TESTY nowego programu nr 1Michał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
TESTY nowego programu nr 1Michał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
#standup

Aktualnie testuje materiał do swojego najnowszego programu pt. "Nie popisuj się", którego premiera będzie jesienią 2026. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie i sprawdzenie z Michałem jego nowych żartów! To Wy macie możliwość usłyszeć je jako pierwsi (a może i ostatni) i to od Was zależy czy usłyszą je ludzie w całej Polsce.


Michał Leja to stand-uper, improwizator i twórca wielu formatów komediowych (m.in. "Encyklopedia stand-upu", "Michał Leja Show", "Mini Leja Show", "Z kartki"), który szturmem zdobył sympatię publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.
Brał udział w największych trasach stand-upowych (m.in. Please Stand-up, Gala Stand-upu), a solowo zrealizował do tej pory 6 programów stand-upowych: "Laugh Out Loud" (Netflix, 2016), "Wszystko Pod Kontrolą" (Youtube, 2018), "Bezbek" (2019),  "Anatomia" (Youtube, 2022), "RE:fleksje" (wraz z Piotrkiem Szumowskim, Youtube, 2023) oraz "Chciałbym się mylić" (Youtube, 2024).


* 18+ Występ tylko dla widzów pełnoletnich
* Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione
* Osoby nietrzeźwe i przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości ubiegania się zwrotu za bilet.
* Handel biletami w celu zysku jest przestępstwem (Art. 133 kw)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Michał Leja Stand-up

BRAK WYDARZEŃ


Inne wydarzenia - Kraków

Muzeum BanksyMuzeum Banksy
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
GODZ. :Muzeum Banksy
Kraków, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:45.00 zł
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
#inne
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
GODZ. :Muzeum Banksy
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:45.00 zł
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowGrand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowGrand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
#muzyka# powazna
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Michał Leja Stand-upMichał Leja Stand-up
Michał Leja Stand-upMichał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Leja Stand-upMichał Leja Stand-up
#standup
Michał Leja Stand-upMichał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRoyal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle Glow
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRoyal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle Glow
#muzyka# powazna
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Chopin Concert By Candle GlowChopin Concert By Candle Glow
Chopin Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Chopin Concert By Candle GlowChopin Concert By Candle Glow
#muzyka# powazna
Chopin Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
GODZ. :Muzeum Banksy
Kraków, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:45.00 zł
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
#inne
Muzeum BanksyMuzeum Banksy
GODZ. :Muzeum Banksy
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:45.00 zł
Być kobietą - spektakl wokalno-tanecznyByć kobietą - spektakl wokalno-taneczny
Być kobietą - spektakl wokalno-tanecznyRóżni artyści
GODZ. :Teatr Cabaret
Kraków, Polska
#teatr# muzyka
kup bilecik logotype
bilety od:55.00 zł
Być kobietą - spektakl wokalno-tanecznyByć kobietą - spektakl wokalno-taneczny
#teatr# muzyka
Być kobietą - spektakl wokalno-tanecznyRóżni artyści
GODZ. :Teatr Cabaret
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:55.00 zł
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowGrand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowGrand Piano Trio Chopin & Friends By Candle Glow
#muzyka# powazna
Grand Piano Trio Chopin & Friends By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł
Michał Leja Stand-upMichał Leja Stand-up
Michał Leja Stand-upMichał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Michał Leja Stand-upMichał Leja Stand-up
#standup
Michał Leja Stand-upMichał Leja
GODZ. :Pub 103,8 FM
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRoyal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle Glow
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:80.00 zł
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRoyal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle Glow
#muzyka# powazna
Royal Chopin Hall - Queen Classic Concert By Candle GlowRóżni artyści
GODZ. :Royal Chopin Hall
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:80.00 zł