Anita Lipnicka
Anita Lipnicka
#muzyka
#pop
ArtyściAnita Lipnicka

Anita Lipnicka

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Anita Lipnicka — 25.10.2026, Dom Muzyki i Tańca, Zabrze. Bilety: 149 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
25.10.2026
Miejsce
Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
Cena
149 PLN
Wykonawca
Anita Lipnicka

Kiedy jest Anita Lipnicka?

Anita Lipnicka jest w terminie 25.10.2026.

Gdzie odbywa się Anita Lipnicka?

Miejsce: Dom Muzyki i Tańca, Zabrze.

Ile kosztuje bilet na Anita Lipnicka?

Cena zaczyna się od: 149 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Trasa Jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć"Anita Lipnicka
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Trasa Jubileuszowa: 30 lat "Wszystko się może zdarzyć"Anita Lipnicka
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
#muzyka
#pop

Kiedy Anita Lipnicka opuszczała zespół Varius Manx u szczytu jego popularności, nie mogła przewidzieć, co ją czeka. Ryzykując wszystko, zniknęła ze sceny muzycznej i udała się do Londynu, gdzie rozpoczęła pracę nad swoim pierwszym solowym albumem. Miała wiele do udowodnienia - i sobie, i swoim fanom, którzy z niecierpliwością wyczekiwali tego wydawnictwa. Po roku wróciła do Polski z płytą "Wszystko się może zdarzyć", która zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności, a także ugruntowała pozycję Anity jako niezależnej artystki. Album uzyskał status potrójnej platyny i doczekał się 5 nominacji do Fryderyka.


W tym roku mija 30 lat od premiery tego wyjątkowego wydawnictwa. Z tej okazji artystka przygotowuje serię jubileuszowych koncertów, które odbędą się w najpiękniejszych salach widowiskowych w kraju.


"Mam nadzieję, że trasa "30 lat Wszystko się może zdarzyć", w którą wyruszę z zespołem w składzie poszerzonym o sekcję dętą i trio smyczkowe, stanie się okazją do niezwykłej podróży w czasie i wielkim świętem dla tych, którzy wiążą z tymi piosenkami drogie wspomnienia" - deklaruje Anita. "Wraz z moją ekipą postaramy się z całych sił, aby te koncerty były czymś więcej niż zwyczajnym wydarzeniem muzycznym. Zadbamy także o wyjątkową oprawę wizualną projektu - piękne światła i baśniową scenografię - tak, by wrażenia wzrokowe były dopełnieniem niezwykłych aranżacji, stworzonych specjalnie na tę okoliczność. Zapraszam serdecznie!"

Anita Lipnicka - wokal
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka - gitary
Kamil Pełka - kontrabas
Łukasz Sobolak - perkusja
Katarzyna Sylla - skrzypce
Jan Mleczko - altówka
Zuzanna Stradowska - wiolonczela / harfa
Dominik Gawroński - trąbka
Konrad Gzik - saksofon
Bartosz Pernal - puzon
Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku
Piotr Mrowiec - realizacja światła
Paweł Talaga - scenografia, kostiumy

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Anita Lipnicka

Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:239.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:239.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:239.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:239.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Cavatina Hall
Bielsko Biała, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:229.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Cavatina Hall
Bielsko Biała, Polska
kup bilecik logo
bilety od:229.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Cavatina Hall
Bielsko Biała, Polska
#Koncerty# Pop i rock
ale bilet logotype
Ceny biletów
na stronie bileterii
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#Koncerty# Pop i rock
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Cavatina Hall
Bielsko Biała, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr im. Jana Kochanowskiego
Opole, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:259.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr im. Jana Kochanowskiego
Opole, Polska
kup bilecik logo
bilety od:259.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr im. J. Słowackiego
Kraków, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:269.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr im. J. Słowackiego
Kraków, Polska
kup bilecik logo
bilety od:269.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr Muzyczny - Duża Scena
Gdynia, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:259.00 zł
Anita LipnickaAnita Lipnicka
#muzyka# pop
Anita LipnickaAnita Lipnicka
GODZ. :Teatr Muzyczny - Duża Scena
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:259.00 zł

Inne wydarzenia - Zabrze

Wieczór BurleskiWieczór Burleski
Wieczór BurleskiMagdalena Różowicz, Velvet Rose, Rose de Noir
GODZ. :Kelnerzy w wieży
Zabrze, Polska
#teatr# widowisko
kup bilecik logotype
bilety od:90.00 zł
Wieczór BurleskiWieczór Burleski
#teatr# widowisko
Wieczór BurleskiMagdalena Różowicz, Velvet Rose, Rose de Noir
GODZ. :Kelnerzy w wieży
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:90.00 zł
Stand-up: Ewa BłachnioStand-up: Ewa Błachnio
Stand-up: Ewa BłachnioEwa Błachnio
GODZ. :Oficyna
Zabrze, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:40.00 zł
Stand-up: Ewa BłachnioStand-up: Ewa Błachnio
#standup
Stand-up: Ewa BłachnioEwa Błachnio
GODZ. :Oficyna
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:40.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
#festiwal
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
#festiwal
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
#festiwal
kup bilecik logotype
bilety od:329.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
#festiwal
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:329.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
#festiwal
kup bilecik logotype
bilety od:199.00 zł
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn Weekend
#festiwal
Mostly Autumn WeekendMostly Autumn, Red Sand, Leap Day
GODZ. :CK Wiatrak
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:199.00 zł
Jon Andreson and The Band GeeksJon Andreson and The Band Geeks
Jon Andreson and The Band GeeksJon Anderson, Richie Castellano, Matt Beck, Phil Castellano, Christopher Clark, Andy Ascolese
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:299.00 zł
Jon Andreson and The Band GeeksJon Andreson and The Band Geeks
#muzyka# pop
Jon Andreson and The Band GeeksJon Anderson, Richie Castellano, Matt Beck, Phil Castellano, Christopher Clark, Andy Ascolese
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:299.00 zł
God Save The QueenGod Save The Queen
God Save The QueenPablo Padin, Francisco Calgaro, Matias Albornoz, Ezequiel Tibaldo
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:219.00 zł
God Save The QueenGod Save The Queen
#muzyka# pop
God Save The QueenPablo Padin, Francisco Calgaro, Matias Albornoz, Ezequiel Tibaldo
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:219.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Kasia KowalskaKasia Kowalska
Kasia KowalskaKasia Kowalska
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Kasia KowalskaKasia Kowalska
#muzyka# pop
Kasia KowalskaKasia Kowalska
GODZ. :Dom Muzyki i Tańca
Zabrze, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł