Tre Voci
Tre Voci
#muzyka
#powazna
ArtyściWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj

Tre Voci

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Tre Voci — 27.11.2026, Centrum Spotkania Kultur, Lublin. Bilety: 139 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
27.11.2026
Miejsce
Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Cena
139 PLN
Wykonawca
Wojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj

Kiedy jest Tre Voci?

Tre Voci jest w terminie 27.11.2026.

Gdzie odbywa się Tre Voci?

Miejsce: Centrum Spotkania Kultur, Lublin.

Ile kosztuje bilet na Tre Voci?

Cena zaczyna się od: 139 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Trasa koncertowa WHITE NIGHTSWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:139.00 zł
Trasa koncertowa WHITE NIGHTSWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:139.00 zł
#muzyka
#powazna

Trzej niezwykli tenorzy - Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj - zapraszają na wyjątkowy koncert pod tytułem "WHITE NIGHTS", który przeniesie Was w muzyczną podróż pełną światła, tęsknoty i wiary w miłość, która - mimo burz i prób - potrafi się spełnić. To wieczór zainspirowany niezwykłym zjawiskiem nocy, która nigdy nie gaśnie. Kiedy niebo pozostaje jasne, emocje stają się bardziej intensywne, a muzyka jeszcze mocniej porusza duszę. To koncert pełen wzruszeń, który zostaje w sercu na długo po ostatnim dźwięku.

TRE VOCI - mistrzowie muzycznego crossoveru - ponownie udowodnią, że operowy śpiew może być zmysłowy, nowoczesny i pełen pasji. To wyjątkowe brzmienie łączy siłę klasycznych głosów z popową wrażliwością, sprawiając, że "WHITE NIGHTS" nabierają niepowtarzalnej melancholijnej głębi. W programie usłyszycie m.in.: Caruso, Hallelujah, Il Mondo, You are so beautiful, Che sara …oraz wiele innych wzruszających aranżacji znanych ballad i kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę trasę.

To koncert emocji - subtelny jak szept i potężny jak burza. Wieczór, w którym każda piosenka opowiada własną historię o miłości, tęsknocie, nadziei i blasku, który nie gaśnie nawet w najciemniejszą noc. Biały akcent - mały gest, wielki efekt. Podczas "WHITE NIGHTS" tenorzy pojawią się na scenie w symbolicznej bieli - kolorze światła, nadziei i nowego początku. Publiczność może współtworzyć ten niezwykły klimat, dodając do swojego stroju biały element: apaszkę, koszulę, broszkę. To mały gest, który połączy Was z artystami i wszystkimi, którzy tego wieczoru będą wspólnie przeżywać muzykę. Nie przegap - pozwól się oczarować magii białych nocy w wykonaniu TRE VOCI.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Tre Voci

Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Wielki
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Teatr Muzyczny ROMA
Warszawa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Suwalski Ośrodek Kultury
Suwałki, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Suwalski Ośrodek Kultury
Suwałki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Suwalski Ośrodek Kultury
Suwałki, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Suwalski Ośrodek Kultury
Suwałki, Polska
kup bilecik logo
bilety od:159.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Chorzowskie Centrum Kultury
Chorzów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Chorzowskie Centrum Kultury
Chorzów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego
Rzeszów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:169.00 zł
Tre VociTre Voci
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Tre VociTre Voci
#muzyka# powazna
Tre VociWojciech Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
GODZ. :Sala Koncertowa CKK Jordanki
Toruń, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł

Inne wydarzenia - Lublin

Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
#standup
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:75.00 zł
Stand-up: Maciej BrudzewskiStand-up: Maciej Brudzewski
#standup
Stand-up: Maciej BrudzewskiMaciej Brudzewski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:75.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
#teatr# komedia
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:110.00 zł
Zakonnice w przebraniuZakonnice w przebraniu
#teatr# komedia
Zakonnice w przebraniuAnna Korcz, Beata Olga Kowalska, Katarzyna Misiewicz, Joanna Kupińska, Dominika Gwit i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:110.00 zł
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyWymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyNatalia Kukulska, Alicja Szemplińska, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Kasia Moś i inni.
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:179.00 zł
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyWymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy
#muzyka# pop
Wymyśliłem Ciebie - Koncert Pamięci Andrzeja ZauchyNatalia Kukulska, Alicja Szemplińska, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Kasia Moś i inni.
GODZ. :Centrum Spotkania Kultur
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:179.00 zł
Kollektiv TurmstrasseKollektiv Turmstrasse
Kollektiv TurmstrasseNico Plagemann
GODZ. :Lubelskie Zakłady Tytoniowe
Lublin, Polska
#muzyka# dance
kup bilecik logotype
bilety od:119.00 zł
Kollektiv TurmstrasseKollektiv Turmstrasse
#muzyka# dance
Kollektiv TurmstrasseNico Plagemann
GODZ. :Lubelskie Zakłady Tytoniowe
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:119.00 zł
Przygoda z ogrodnikiemPrzygoda z ogrodnikiem
Przygoda z ogrodnikiemAnna Mucha, Katarzyna Cichopek/Magdalena Smalara, Anna Korcz, Michał Sitarski, Bogdan Kalus i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Przygoda z ogrodnikiemPrzygoda z ogrodnikiem
#teatr# komedia
Przygoda z ogrodnikiemAnna Mucha, Katarzyna Cichopek/Magdalena Smalara, Anna Korcz, Michał Sitarski, Bogdan Kalus i inni
GODZ. :Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Lublin, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
#inne
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Opera Lubelska
Lublin, Polska
#inne
kup bilecik logotype
Wyprzedane
Skończyły się żarty. Mann i BukartykSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk
#inne
Skończyły się żarty. Mann i BukartykWojciech Mann i Piotr Bukartyka
GODZ. :Opera Lubelska
Lublin, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane
Stand-up: Kuba RafalskiStand-up: Kuba Rafalski
Stand-up: Kuba RafalskiKuba Rafalski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:69.00 zł
Stand-up: Kuba RafalskiStand-up: Kuba Rafalski
#standup
Stand-up: Kuba RafalskiKuba Rafalski
GODZ. :Fabryka Kultury Zgrzyt
Lublin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:69.00 zł