Olka Szczęśniak
Olka Szczęśniak
#kabaret
ArtyściOlka Szczęśniak

Olka Szczęśniak

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Olka Szczęśniak — 03.11.2026, Teatr Muzyczny - Duża Scena, Gdynia. Bilety: 20 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
03.11.2026
Miejsce
Teatr Muzyczny - Duża Scena, Gdynia
Cena
20 PLN
Wykonawca
Olka Szczęśniak

Kiedy jest Olka Szczęśniak?

Olka Szczęśniak jest w terminie 03.11.2026.

Gdzie odbywa się Olka Szczęśniak?

Miejsce: Teatr Muzyczny - Duża Scena, Gdynia.

Ile kosztuje bilet na Olka Szczęśniak?

Cena zaczyna się od: 20 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

W programie "Wybryk natury"Olka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny - Duża Scena
Gdynia, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:20.00 zł
W programie "Wybryk natury"Olka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny - Duża Scena
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:20.00 zł
#kabaret

Olka Szczęśniak wystąpi z programem ''Wybryk natury"


Uwaga! Zanim kupisz bilet, przeczytaj opis do końca.

Program zawiera treści kontrowersyjne, przeznaczone tylko dla osób dorosłych (i to tych z dużym dystansem do świata). Zatem apeluję: nie zabierajcie dzieci na moje występy :*

Ten program to opowieść o zmaganiach millenialsów w polskich realiach. O byciu control freakiem i paranoikiem. O kupnie starego domu do remontu, o staraniu się o dziecko po trzydziestce. Nie zabraknie dylematów moralnych, tragicznych wypadków i problemów przedsiębiorców z urzędem skarbowym. Oberwie się celebrytom, obśmiejemy kondycję służby zdrowia i wspólnie przełamiemy największe tabu, jakim jest utrata ciąży. Trudne tematy to moja specjalność i dla wielu osób dotkniętych tym problemem, będzie to jak katharsis, ale to Ty musisz podjąć decyzje, czy chcesz o tym słuchać. Zapraszam świadomych widzów!

* Występ tylko dla widzów pełnoletnich!
* Prosimy o wyciszenie telefonów na czas występu.
* Całkowity zakaz nagrywania występu w formie audio i video. Osoby nagrywające, będą wypraszane z sali i zostaną wobec nich wyciągane konsekwencje prawne za naruszanie praw autorskich.
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
* Ze względu na komfort widowni: Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety.
* Organizator nie ponosi odpowiedzialności za bilety kupione poza serwisem kupbilecik.pl.         
* Występ może być rejestrowany przez organizatora. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Olka Szczęśniak

Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki - ul. Odeska
Białystok, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#standup#
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki - ul. Odeska
Białystok, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#kabaret
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#kabaret
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Sala Ziemi Poznań Congress Center
Poznań, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#kabaret
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Sala Ziemi Poznań Congress Center
Poznań, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Enea Arena
Szczecin, Polska
#standup#
kup bilecik logotype
bilety od:100.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#standup#
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Enea Arena
Szczecin, Polska
kup bilecik logo
bilety od:100.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#kabaret
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#kabaret
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
#Scena# Stand up
ale bilet logotype
Ceny biletów
na stronie bileterii
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
#Scena# Stand up
Olka SzczęśniakOlka Szczęśniak
GODZ. :Teatr Muzyczny
Łódź, Polska
kup bilecik logo
Wyprzedane

Inne wydarzenia - Gdynia

Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"
Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"Adam Van Bendler
GODZ. :Carnivale Bar
Gdynia, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:49.00 zł
Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"
#standup
Stand-up: Adam Van Bendler Testy programu "ADfullHD"Adam Van Bendler
GODZ. :Carnivale Bar
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:49.00 zł
Niezła Sztuka Live SessionNiezła Sztuka Live Session
Niezła Sztuka Live SessionGilad Atzmon, Piotr Lemańczyk, Adam Golicki Trio
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Niezła Sztuka Live SessionNiezła Sztuka Live Session
#muzyka# pop
Niezła Sztuka Live SessionGilad Atzmon, Piotr Lemańczyk, Adam Golicki Trio
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Stand-up: Patryk GosińskiStand-up: Patryk Gosiński
Stand-up: Patryk GosińskiPatryk Gosiński
GODZ. :Desdemona
Gdynia, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:59.00 zł
Stand-up: Patryk GosińskiStand-up: Patryk Gosiński
#standup
Stand-up: Patryk GosińskiPatryk Gosiński
GODZ. :Desdemona
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:59.00 zł
Female TroublesFemale Troubles
Female TroublesFemale Troubles
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
#muzyka# jazz
kup bilecik logotype
bilety od:60.00 zł
Female TroublesFemale Troubles
#muzyka# jazz
Female TroublesFemale Troubles
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:60.00 zł
Gala Wrestlingu: KPWGala Wrestlingu: KPW
Gala Wrestlingu: KPWGala Wrestlingu: KPW
GODZ. :Nowy Harem Club
Gdynia, Polska
#sport
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Gala Wrestlingu: KPWGala Wrestlingu: KPW
#sport
Gala Wrestlingu: KPWGala Wrestlingu: KPW
GODZ. :Nowy Harem Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Przegląd Jazzowy Sax ClubuPrzegląd Jazzowy Sax Clubu
Przegląd Jazzowy Sax ClubuGlass Quintet, Kaszana Quartet, Michał Modrzyński Trio, Szymon Chołomiej Kwartet
GODZ. :Podwórko Art
Gdynia, Polska
#muzyka# jazz
kup bilecik logotype
bilety od:10.00 zł
Przegląd Jazzowy Sax ClubuPrzegląd Jazzowy Sax Clubu
#muzyka# jazz
Przegląd Jazzowy Sax ClubuGlass Quintet, Kaszana Quartet, Michał Modrzyński Trio, Szymon Chołomiej Kwartet
GODZ. :Podwórko Art
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:10.00 zł
Potańcówka 70’80’90’Potańcówka 70’80’90’
Potańcówka 70’80’90’Różni artyści
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:30.00 zł
Potańcówka 70’80’90’Potańcówka 70’80’90’
#inne
Potańcówka 70’80’90’Różni artyści
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:30.00 zł
Tribute to The Doors - The DoorszTribute to The Doors - The Doorsz
Tribute to The Doors - The DoorszGlenn Meyer-Greer, Krzysztof Stachura, Grzegorz Kurowski, Michał Młyniec, Maciej Szkudlarek
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:70.00 zł
Tribute to The Doors - The DoorszTribute to The Doors - The Doorsz
#muzyka# pop
Tribute to The Doors - The DoorszGlenn Meyer-Greer, Krzysztof Stachura, Grzegorz Kurowski, Michał Młyniec, Maciej Szkudlarek
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:70.00 zł
Exoticarium  - Targi Terrarystyczne + Wystawa PająkówExoticarium  - Targi Terrarystyczne + Wystawa Pająków
Exoticarium - Targi Terrarystyczne + Wystawa PająkówRóżni wykonawcy
GODZ. :Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2
Gdynia, Polska
#inne
kup bilecik logotype
bilety od:22.00 zł
Exoticarium  - Targi Terrarystyczne + Wystawa PająkówExoticarium  - Targi Terrarystyczne + Wystawa Pająków
#inne
Exoticarium - Targi Terrarystyczne + Wystawa PająkówRóżni wykonawcy
GODZ. :Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:22.00 zł
Paweł SzymańskiPaweł Szymański
Paweł SzymańskiPaweł Szymański
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
#muzyka# jazz
kup bilecik logotype
bilety od:50.00 zł
Paweł SzymańskiPaweł Szymański
#muzyka# jazz
Paweł SzymańskiPaweł Szymański
GODZ. :Blues Club
Gdynia, Polska
kup bilecik logo
bilety od:50.00 zł