Kabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych Panów
#kabaret
ArtyściMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk

Kabaret Młodych Panów

Ocena użytkowników
Brak ocen. Kliknij gwiazdkę.

Kabaret Młodych Panów — 23.11.2026, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, Puławy. Bilety: 140 PLN. EventHunt porównuje termin i prowadzi do sprzedawcy.

Data
23.11.2026
Miejsce
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, Puławy
Cena
140 PLN
Wykonawca
Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk

Kiedy jest Kabaret Młodych Panów?

Kabaret Młodych Panów jest w terminie 23.11.2026.

Gdzie odbywa się Kabaret Młodych Panów?

Miejsce: Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika, Puławy.

Ile kosztuje bilet na Kabaret Młodych Panów?

Cena zaczyna się od: 140 PLN. Dokładną kwotę pokazuje sprzedawca.

Z żartami nie ma żartów - 20-lecieMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Z żartami nie ma żartów - 20-lecieMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
#kabaret

Już w 2025 roku Kabaret Młodych Panów, obchodzić będzie 20-lecie działalności artystycznej. Dwie dekady pełne występów, niesamowitych podróży i zaskakujących zwrotów akcji zaowocowały ogromną popularnością i sympatią wśród widzów. Z okazji 20 lecia, Kabaret Młodych Panów przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego - nowy premierowy program: "Z żartami nie ma żartów". Program ten jest hołdem dla dotychczasowej drogi artystycznej i jednocześnie zaproszeniem do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.

W najnowszym programie widzowie będą mieli okazję ponownie spotkać się z ulubionymi postaciami, które na przestrzeni lat wywoływały najwięcej śmiechu i wzruszeń. Nie zabraknie także momentów pożegnań z postaciami, które na zawsze zapiszą się w historii kabaretu. Program zapowiada się jako wyjątkowa mieszanka satyry, inteligentnego humoru i ostrej obserwacji otaczającego nas świata. Kabaret Młodych Panów po raz kolejny będzie udowadniał, że humor, to potężna broń z którą nie ma żartów.

"Nie spoczywamy na laurach" - mówią artyści, zapewniając, że w programie "Z żartami nie ma żartów" widzowie zobaczą wyłącznie premierowy materiał. Panowie obiecują dalszy rozwój i ciągłe poszukiwanie nowych form wyrazu artystycznego. Kabaret Młodych Panów zaprasza wszystkich na wspólne świętowanie 20-lecia na scenie. "Z żartami nie ma żartów" to nie tylko podsumowanie dotychczasowej kariery, ale również obietnica dalszych lat pełnych humoru, refleksji i doskonałej zabawy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


Inne wydarzenia - Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Koło, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Koło, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Rydułtowskie Centrum Kultury
Rydułtowy, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Rydułtowskie Centrum Kultury
Rydułtowy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Rydułtowskie Centrum Kultury
Rydułtowy, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:160.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Rydułtowskie Centrum Kultury
Rydułtowy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:160.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Hala Nysa
Nysa, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Hala Nysa
Nysa, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Pałac Kultury Zagłębia
Dąbrowa Górnicza, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Pałac Kultury Zagłębia
Dąbrowa Górnicza, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Hala Aqua
Żyrardów, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Hala Aqua
Żyrardów, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:150.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:150.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:150.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Kozienicki Dom Kultury im. B Klimczuka
Kozienice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:150.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Katowice, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Katowice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Katowice, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek
Katowice, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł

Inne wydarzenia - Puławy

Stand-up: Kamil "Maca" MaceńkoStand-up: Kamil "Maca" Maceńko
Stand-up: Kamil "Maca" MaceńkoKamil Maceńko
GODZ. :Golden Club
Puławy, Polska
#standup
kup bilecik logotype
bilety od:30.00 zł
Stand-up: Kamil "Maca" MaceńkoStand-up: Kamil "Maca" Maceńko
#standup
Stand-up: Kamil "Maca" MaceńkoKamil Maceńko
GODZ. :Golden Club
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:30.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:109.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:109.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:109.00 zł
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaErotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybacza
#teatr# komedia
Erotic-Zdrój, czyli sanatorium nie wybaczaViola Arlak, Emilia Komarnicka, Bogdan Kalus, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:109.00 zł
Prezent urodzinowy - Teatr CapitolPrezent urodzinowy - Teatr Capitol
Prezent urodzinowy - Teatr CapitolReżyseria: Jerzy Bończak
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Prezent urodzinowy - Teatr CapitolPrezent urodzinowy - Teatr Capitol
#teatr# komedia
Prezent urodzinowy - Teatr CapitolReżyseria: Jerzy Bończak
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł
Michał BajorMichał Bajor
Michał BajorMichał Bajor
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:149.00 zł
Michał BajorMichał Bajor
#muzyka# pop
Michał BajorMichał Bajor
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:149.00 zł
Czerwone GitaryCzerwone Gitary
Czerwone GitaryJerzy Skrzypczyk, Jerzy Kossela, Mieczysław Wądołowski, Artur Chyb, Arkadiusz Wiśniewski, Dariusz Olszewski
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:142.00 zł
Czerwone GitaryCzerwone Gitary
#muzyka# pop
Czerwone GitaryJerzy Skrzypczyk, Jerzy Kossela, Mieczysław Wądołowski, Artur Chyb, Arkadiusz Wiśniewski, Dariusz Olszewski
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:142.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#kabaret
kup bilecik logotype
bilety od:140.00 zł
Kabaret Młodych PanówKabaret Młodych Panów
#kabaret
Kabaret Młodych PanówMateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:140.00 zł
10 Tenorów10 Tenorów
10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#muzyka# powazna
kup bilecik logotype
bilety od:175.00 zł
10 Tenorów10 Tenorów
#muzyka# powazna
10 Tenorów10 utalentowanych wokalistów
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:175.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#muzyka# pop
kup bilecik logotype
bilety od:189.00 zł
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska i Włodzimierz Korcz
#muzyka# pop
Alicja Majewska i Włodzimierz KorczAlicja Majewska, Włodzimierz Korcz
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:189.00 zł
Genialny pomysłGenialny pomysł
Genialny pomysłReżyseria: Wojciech Adamczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
#teatr# komedia
kup bilecik logotype
bilety od:120.00 zł
Genialny pomysłGenialny pomysł
#teatr# komedia
Genialny pomysłReżyseria: Wojciech Adamczyk
GODZ. :Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Puławy, Polska
kup bilecik logo
bilety od:120.00 zł