Teatr Garden
Teatr Garden: terminy koncertów i bilety. Gdy pojawi się data, zobaczysz ją na tej stronie.
- Nadchodzące koncerty
- 0
- Najbliższy termin
- brak
- Najbliższe miejsce
- brak
Teatr Garden — trasa koncertowaTeatr Garden — najtańsze biletyTeatr Garden w tym miesiącu
Kiedy gra Teatr Garden?
Nie ma teraz ogłoszonego koncertu Teatr Garden.
Gdzie kupić bilety na Teatr Garden?
EventHunt pokazuje terminy Teatr Garden i link do sprzedawcy biletu. Biletów nie sprzedaje.
Wydarzenie: Morskie Opowieści
Przedstawienie "Morskie Opowieści" opowiada o Zosi, która marzy, aby zostać marynarzem i samodzielnie przeżywać przygody. Aby to osiągnąć ignoruje ostrzeżenia mamy i rusza sama w niebezpieczną podróż. Szybko jednak wpada w kłopoty i tylko z pomocą małych i dzielnych widzów da radę je pokonać. Czy im się uda? Spektakl uczy dzieci, że warto słuchać się rodziców, że każde czyny niosą za sobą konsekwencje oraz jak się nie poddawać mimo ciężkiej sytuacji. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
